Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljesen leégett a 2 éves...

Teljesen leégett a 2 éves kislányom. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elvitték a napközi-bölcsiből kirándulni őket, mondván, hogy megnézik 20kmrel odébb a várat, és sétálnak egyet. Erre úgy hozták haza őket, hogy az összes gyerek össze van égve. Kéreztük, hogy hogy lehet, hogy mind a 6 gyereknek még a felsőteste is piros. Itt mondták el, hogy ja, hát kivitték őket a strandra a megmaradt pénzből. A gyerekeknél se fürdőruha, se papucs, se naptej, semmi.

Másrészt pedig hogy gondolhatták komolyan, hogy 2 emebr 6 kétévessel fürödni induljon? Mi is talán ha 3x voltunk vele strandon, nem fél a víztől, de mi egy pillanatra sem mertük soha levenni róla a szemünket.. Nagyon ideges vagyok.. Mi lett volna, ha baj történik?



Szóval az a lényeg, hogy össze van teljesen égve a kis bőre, nem tűr meg magán semmi ruhát, sír egyfolytában. Itatom egész nap, Panthenollal kenegetem, borogatom, tudok még valamit tenni?


2012. jún. 19. 14:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezek után én is elgondolkozom rajta, hogy odaviszem-e mégegyszer. Igazából itthon vagyok vele, de gondoltuk, milyen jó lesz neki a napközi-bölcsi, mert közösségben lehet. Hát..nagyon jót tett..
2012. jún. 19. 14:35
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Azért nagyon kíváncsi lennék a két gondozóra.Nyakamat rá,hogy valami most végzett szórakozott lányok.

Forró vízzel pofán önteném,na égjél te is!

2012. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Aloe first...szerezd be egy csomó mindenre jó még.

[link]

2012. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, tejföllel kend be neki. Hűsít és hidratál. Ha már nem fáj neki csak száraz, akkor olajozd be, olívaolaj a legjobb.
2012. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
sziaa! nagyon sajnálom ami a kicsivel történt:( mielöbbi gyógyulást:D én vasárnap égtem le a strandon.:( ilyen IRIX sprayel fújom magam:) az kimondott napégés ellen van. ha jól tudom a kis picire is rá fújhatod de ebben nem vagyok biztos.:) 15/L
2012. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Aloe First nagyon jó, vagy ha házi praktika, akkor tejföl. Jobbulást kívánok a kicsinek, és feljelentést a gondozónőknek.... Inkább naptejet vettek volna a megmaradt pénzből és kenték volna be őket már a sétához is......
2012. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnálom a kislányodat és a többi kisgyereket.

Tényleg jó a tejföl, Panthenol, hűs szoba, sok folyadék.

El nem tudom képzelni, hogy ez a kis kirándulás mire volt jó. Nem hagynám ezt következmény nélkül, a felelősöknek számolniuk kell ezért.

2012. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sókristály ***** válasza:
100%

A tejföl nekünk is bevált. én azért megmutatnám orvosnak is, mert egy ennyire kicsi gyereknél más problémát is okozhat a napégés. A doki ráadásul nagyon jó hűsítő kencét tud felírni.

Általában konfliktuskerülő vagyok, de ebben az esetben panaszt tennék a bölcsi üzemeltetőjénél, vagy legalább a vezetőnél, mert ez nem játék.

2012. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Juj ez nagyon durva! Sajnálom nagyon a kislányodat. A fiam is kint pancsolt az udvarba a kismedencében, bekentem 50 faktoros napozóspray-vel meg kis kalap és mégis leégett egy kicsit a válla. Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni tapasztalat híján szerencsére, de együtt érzek veled.
2012. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Magán bölcsi? Ez nagyon durva. Szülői engedély nélkül nem vihették volna strandra őket. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszükbe. Az aloe tényleg jó, az Irix is, de nagyon erős szaga van.
2012. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!