Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon rosszul kezeltem a...

Nagyon rosszul kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 21 hónapos, és mostanság jött rá, hogy vannak dolgok,amik az övé.Na ezt a játszótéren is előszeretettel hangoztatja.Persze mindig mondom neki,ha más játszik a játékával, hogy "igen,az a tiéd, de had játsszon vele, a kisfiú/kislány is,majd visszaadja."Általában 1-2x elmondom, ajánlok neki mást és minden oké.

Ma viszont totál kiakadt, hogy más játszott az ő lapátjával és hiába adtam neki mást, hiába mondtam neki akármit, csak sírt érte...A másik gyerek anyukája meg mondogatta a gyerekének, hogy adja oda, persze nem adta.

Azt hozzáteszem, hogy már fáradt volt,meg jön a foga amitől alapból nyűgösebb de persze ez nem kifogás.

Na a vége az lett, hogy kb5perc koncertezés után mondtam, hogy akkor megyünk, összepakoltam, határozottabban rászóltam, hogy most már fejezze be a sírást és eljöttünk.(mondjuk már amúgy is jöttünk volna)

És itthon még elmondtam neki, hogy így nem szabad viselkedni.

Igazából nem tudom a többi anyuka hogy látta kívülről,meg nem tudom mit vontak le magukban utána, csak ilyenkor mindig agyalok, hogy jól csinálom-e...1.gyerek,nem akarom elkényeztetni,de azt sem akarom, hogy vasszigorban éljen.Jó ha tudja mi az övé,de ne legyen irigy.

Szerintetek?Csak nekem valahogy olyan kellemetlen volt az hiszti amit lerendezett...


2012. aug. 2. 13:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi a többi választ is, most már tényleg megnyugodtam:)

huh azért az durva, amit utolsó ír, szerencsére felén is több játszó van így választhatok,mert van 1-2,ahol érdekes dolgok történnek általában...

2012. aug. 3. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!