Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nalatok mikor kezdodott es...

Nalatok mikor kezdodott es meddig tartott az "anya, ez mi ez? " korszak?

Figyelt kérdés
nem zavar, igyekszem pontosan valaszolni, csak kivancsisagbol kerdezem. kislanyom 2 eves 1 honapos, kb 1 hete nagyon megy a "miez?"

2012. szept. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk még mindig tart. Pontosabban nálunk most az megy, hogy miért. De mindenre miért. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

1,5 évesen kezdődött lányomnál és pár hónapig eltartott...

De akkor folyamatosan mindenre mondta hogy "ezz miiii???" Most már csak ritkán kérdezi hogy "anya,ez meg mi?"

2012. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
az én lánykám is egy éves és egy hóapos lassan és kb két hete kérdezgeti. nekem azt mondták az ismerös anyukák akik már tul vannak ezen a korszakon hogy 3-4 éves korukig tartott természetesen ez minden gyereknél változó
2012. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
20 hónaposan kezdte de még tart hála az égek legalább tanul most 2 éves
2012. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
áááá kitéptem a hajam mire vége lett!egész nap minden percben MINDÍG ez mi????kimenekültem volna a világból is a végén.2.évet ahogy betöltötte akkor jött rá,eleinte én is mindent megmondtam,a fűszáltól az égboltig minden...egy idő után direktbe nyomta tudta,hogy mi micsoda,csak tetszett neki hogy kérdez.kb 4-5 hónapig tartott.a végén már visszakérdeztem na mi ez?és láss csodát megmondta.
2012. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!