Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki később megbánta...

Van olyan, aki később megbánta, hogy bölcsődébe adta a gyerekét? (főleg érzelmileg, mint anya)

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
én nekem ugyan még nincs gyerekem,de ha lenne,csak akkor adnám be bölcsődébe,ha anyagi okok miatt el kéne mennem dolgozni,szerintem egy gyereknek 3 éves koráig otthon a helye,az anyukával,nem pedig gyermekmegőrzőben,ismerek egy utcabeli családot,egy fél és egy 3 éves gyerekük van,mindkettőt pár hetes koruk óta lepasszolják a nagyszülőknek,mert pl legény,leánybúcsúba járnak,csavarognak,a nagyobbik gyerek meg neveletlen,meglátszik rajta,hogy a nagyszülőkkel van,és a szülei nem nevelték
2012. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
nem rosszból,de miért kellett lepontozni?elegem van már ebből a gyerekes viselkedésből
2012. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Én is lepontoztalak, mert attól, hogy valaki szülő lett még nem jelenti azt, hogy ne járhasson el szórakozni. Persze ez attól is függ, h amellett elhanyagolja-e a gyermekeit vagy sem.

És senki nem rossz szülő csak azért, mert bölcsibe adja a gyerekeit. Ott százszor jobban tud szocializálódni, a vele egykorú gyerekekkel van. Nem lesz olyan gyerek, aki ki sem látszik az anyja valagából.


Én nem látom semmi hátrányát annak, h valaki bölcsödébe adja a gyerekét. Persze először rossz mind a kettőnek, hisz egymáshoz voltak szokva, de idővel mind a kettőnek jobb lesz.

2012. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
igen, megbántam. 14 hónaposan került bölcsibe, vissza kellett mennem dolgozni a mocskos anyagiak miatt:( minden reggel összeszorul a szívem, amikor viszem a bölcsibe:(
2012. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

pont úgy érzek mint a 4.-ik válaszoló!

2 évesen májusban beadtam bölcsibe mert visszahívtak dolgozni!

Háát..még most is lelkifurdalásom van,ésminden nap megkérdőjelezem hogy jó döntés volt-e?

Sajnos a kisfiam nagyon rosszul viselte az elején,talán kb 1 hónapja hogy nem sírva megyünk reggel.Azon kívül borzasztóan hiányzik,én nagyon élveztem itthon lenni vele és úgy érzem,hogy a munka után együtt töltött 2-3-4 óra hossza sem neki sem nekem nem elég.Másrészt május óta semmi újjat nem tanult a bölcsibe a fiam:se önállóan enni,se új mondókákat,se orrfújás,se szobatisztaság(én a nyáron két hetet itthon voltam vele szabin akkor seperc alatt szobatiszta lett a gyerek)az ég világon semmit!!

magyarán csak egy gyerekmegörző az egész és egy szükséges rossz!

most várom a kistesót,20 hetes vagyok,ha visszaforgathatnám az időt hamarabb vállalnánk be kistesót hogy a nagyot ne is kelljen bölcsibe adni!

Egyszóval én nagyon megbántam!

2012. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám megbánta, hogy engem beadott másfél évesen. A mai napig összeszorul a szíve. Bánja a kimaradt időt, főleg hogy sokáig dolgozott és alig találkoztunk. Utána még szakmát is váltott, hogy a húgommal ne legyen ugyanez.
2012. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok: annak üzenem aki lepontozott: remélem sosem lesz anyai érzés a szívedben, mert már így is egy érzelmi és értelmi nyomorék vagy. Mi lepontoznivaló volt abban amit írtam? Csak egy elmebeteg tesz ilyet..
2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bennem kettős érzés van.A kisfiam 2 éves múlt.Imádja a bölcsödét,szeret ott lenni,jobban fejlődik a beszéde és ez nagyon jó,kellett neki a sok kisbarát és csudajó játékok vannak ott.

DE.Fel tudnék robbani,mert a szobatiszta gyerekekre pelenkát adnak,ha inni kérnek nem adnak nekik és ha nincs ott a szülő akkor rosszul bánnak a gyerekekkel csak azért,mert minimálbért kapnak.

2012. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!