Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jo Frost módszer-altatás, aki...

Jo Frost módszer-altatás, aki próbálta, hozott eredményt? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Amikor ezerszer visszakíséred az ágyába, míg nem feladja. Bevált?
2012. dec. 9. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam,igaz utólag láttam,hogy ő is így tanácsolja.

Lányom22 hónapos volt,mikor megszületett a ksitesó,és úgy gondolta, ő bizony délután nem alszik,holott előtte 3 órát simán aludt. Volt hiszti, ordítás, pislini,kakilni kell(bár még pelusban alszik), szomjas stb.Állandóan kijött a szobából, ezt sem csinálta korábban.


Fogtam és visszakisértem, minden egyes alkalommal,és csak akkor hagytam fel vele,mikor már amúgy is ébredt volna, 4. nap rájött hogy fölösleges próbálkoznia, azóta eltelt 3 hónap és minden délután ugynaúgy alszik,mint eddig. Nem jön ki,nem nyafog,és nincsenek kifogások sem:):)


Egy próbát megér

2012. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudtam, hogy ezt a módszert követem, de én mindig visszavittem, mert azt akartam, hogy aludjon. Mikor a kiságyban sírt, akkor is bementem, nyugtatás, kijöttem. 8 hós kortól.

Így amikor már 15 hósan ki tudott mászni a gyerekágyból, nem sokszor jutott eszébe ezt eljátszani.

Akkor kell ezerszer eljátszani, amikor már jól el van rontva a gyerek. Amúgy max. kis víz, pisilés, és mást nem kap, aludni kell.

2012. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk is bevált. az elején nagyon fárasztó mert több órát is igénybevehet,de megéri!
2012. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még annyit tennék,hozzá,hogy:itt nem csak 1próba kell és feladni-mert akkor a gyerek nyert! hanem éreznie kell a következetességet
2012. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: Mint mindennel:-) Köszi a válaszokat, nekem is 22hós, eddig mindig aludt, altatni sem kellett (Audrey, látod ilyen is van, nincs lerontva), megzavarta valami 2 napja, de kitartok, örülök hogy mindannyiótoknak bejött, akkor van remény!:-) Köszi!
2012. dec. 9. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék: "Akkor kell ezerszer eljátszani, amikor már jól el van rontva a gyerek."

Az én fiam 2 éves koráig magától aludt el, sose altattam, aztán egyik napról a másikra altatni kellett. Próbáltam én a visszakísérgetéses módszert kitartóan, de ő kitartóbb volt sajnos, ráadásul a végéra úgy behergelte magát, hogy már esélytelen volt alatatni. :(

Szóval az én fiamnál nem jött be. De ez egyéni.

2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
két éves kortól már a napirend is fontos, nemcsak a visszakísérgetés. Tehát mese könyvből/fejből, és utána alvás. Persze lehet, hogy mindkét gyerekemnél szerencsém volt, ezt nem zárom ki. Nekem meg más téren van szívás.
2012. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!