Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17-hónapos kisfiam nem akar...

17-hónapos kisfiam nem akar enni, másnál is volt ilyen korban hogy nem evett?

Figyelt kérdés

Igazából eddig mindent megevett,mostanában van csak ez.

A gyümölcsöt azt minden mennyiségben megeszi,de hát egész nap nem ehet csak ilyeneket.Néha eszik egy kis levest,de főtt ételt azt nagyon ritkán.

Mitől lehet ez?Nem sovány,jó erőben van nem is attól félek hogy fogyni fog hanem hogy nem eszik semmi normális kaját.

Inni sokat iszik az összes foga kint van már,tehát ettől sem lehet.Próbáltam már a bébiételt is hátha azt megeszi de az sem jön be neki.Ma pl.pár falat rántottát evett kis kenyérrel és ennyi.


2009. aug. 30. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
Na nálunk dettó, mint nálatok. A lányom 15 hós múlt, és kb két hete alig eszik, viszont a gyülölcs jöhet minden mennyiségben és bármilyen. Előtte meg olyan jó evő volt, hogy csak na. Ne aggódj, ha éhes lesz enni fog. Mondom ezt én, aki nap végére tiszta ideg vagyok, mert alig evett napközben a lány valamit. ::)))
2009. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!