Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan háborodnak fel az...

Jogosan háborodnak fel az óvónők azon, hogyha megkérnek egy várandós anyukát, hogy ezentúl délben hozza haza a 4 éves gyereket és a szülő ezt nem hajlandó megtenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 21:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáméknál csak olyan volt,hogyha az anyuka otthon volt a kis tesóval és megtudta oldani,hogy ne menjen oviba a nagyobb akkor megkérték várjon még fél-1 évet ha túljelentkezés volt,de olyan nem volt,hogy haza kelljen vinni hamarabb a gyereket,nem is értem ezt a hozzáállást.
2013. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
49%
Addig hagyom ott a gyereket amíg akarom! Hihetetlen! Az óvónők se higgyék, hogy a kismamáknak olyan rohadt könnyű otthon akárcsak ülni is. Miért ne hagyhatná a gyereket az oviban, ahol jól érzi magát? És ha kényelemből, akkor mi van? Az óvónők igenis viseljék el, mert ez a munkájuk, ezért vannak fizetve!
2013. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
20%
Jah, hat vegul is igazad van utolso. Az ovonoknek szulted a gyereket.... En biztos betiltanam az ovodat/bolcsodet azoknak, akiknek az edesanyja otthon van a kisebb gyerekkel, vagy epp terhes es nem dolgozik. Nyilvan nem azokra gondolok, akik valoban veszelyeztetett terhesek es egesznap fekudniuk kell.
2013. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ezért tart itt a világ ,mert ennyi rosszindulatú irigy ember van.Annak a kisgyereknek is szüksége van a kortársai társaságára akinek kistestvére van,miért ne mehetne oviba?Felvették akkor meg addig legyen ott ameddig anyukája szeretné.
2013. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem az óvónőnek szültem. De ő azért ezt a munkát választotta, hogy foglalkozzon a gyerekkel. Akkor tegye is a dolgát! Az ég világon semmi köze nincs ahhoz, hogy az anyuka terhes-e, otthon van-e, és miért nem hozza el délben.
2013. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
18%
Látom itt egyesek az óvónőknek szültek... minek kell az ilyennek még gyerek ha nem bír vele? Szerinted a gyerek mit érez mikor a kistesó otthon van ő meg oviban? Ott dolgoztam, hallottam pár dolgot a GYEREKEKEZŐL. Sok szülő bele se gondol ebbe. De hajrá....
2013. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
11%
Igen? Igaz hogy az óvónő ezt a hivatást választotta..te meg azt hogy szülsz és neveled a gyereket nem? Gondolom azért a családit meg ilyeneket várod..Én azt is az óvónők fizetésére költeném, ha már egész nap ők vannak a gyerekkel.
2013. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
Igen a gyerekem és nevelem egy életen át, de nehogy már haza kelljen hoznom délben, ha a gyerek szeret ott lenni, csak azért, mert az óvónők nem akarják végigdolgozni azt a 8 órát. Milyen jogon szólnak bele a magánéletembe, most a gyerektől függetlenül?
2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%
81%os őszintén probléma van a szexuális életeddel,hogy ennyire feszült vagy? Miért ne lehetne a gyerek oviban délutánig,szeretne ott lenni,kell neki a társaság,attól még,hogy oviba jár a szülei nevelik,nem értem hogy lehet valaki ennyire szemellenzős
2013. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
47%
Nem jogosan.A gyereknek oviban a helye és az óvónő vigyázz rá/fejleszti addig míg a szülő nem megty érte.És nem addig míg az óvónőnek kedve van hozzá.Ha én úgy íratom be hogy egésznapos legyyen akkor ne az oviban dolgozók döntsenek arról hogy mi legyen.Ahhoz hogy én addig mit csinálok semmi közük.az ovi 3 évtől kötelező, ez nem bölcsi már.Az ilyen ovikat nem is értem.Szerencsére a miénk nem ilyen.
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!