Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan háborodnak fel az...

Jogosan háborodnak fel az óvónők azon, hogyha megkérnek egy várandós anyukát, hogy ezentúl délben hozza haza a 4 éves gyereket és a szülő ezt nem hajlandó megtenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 21:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
De az nem az én gyerekem. De akkor se lenne közöd hozzá, ha itthon neki rossz lenne.
2013. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Mármint nem neked, az óvónőjének.
2013. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
55%
8-as vagyok. Hát ebből nagy vita kerekedett. Attól a válaszolótól-aki dolgozott már oviban és neki sírtak a gyerekek-kérdezném, hogy van gyereked? Csak mert igenis úgy a normális, ha az ovis szeret oviba járni, szereti a gyerektársaságot, és ott sok-sok mindent megtanul, amit otthon biztosan még sokáig nem tenne meg. Az, hogy délután "csak" alszanak, uzsonnáznak, az magában foglalja, hogy "csak" levetkőznek és felöltöznek EGYEDÜL, rendbe rakják a kis ágyaikat, kezet mosnak, sorakozóban ebédlőbe mennek, megterítenek, esznek stb. Eközben mind mind tanulnak, fejlődnek. És én soha nem mentem úgy még a lányomért, hogy semmit ne csináltak volna. Igenis rengetegszer ott ülnek az óvonővel, és fejlesztő játékokat játszanak. És persze, hogy van egy kettősség a dologban, mert ő is szeretne otthon lenni a kicsivel, de ezt egy ovis korú gyerekkel normálisan meg lehet beszélni. Nálunk ebből sosem volt gond. Szerencsés is vagyok, mert jó testvérek, nem féltékenyek, de azt hiszem, az óvonőink is szuperek. Nem éreztetik a gyerekkel, hogy otthon lenne a helyed, mert intelligensek, és tudják, hogy ott ugyanannyira lehet jó helyen, mintha itthon lenne...
2013. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Én is itthon vagyok még és mind 2 gyermekem óvodás már.Engem személy szerint még soha nem kértek meg rá,hogy vigyem haza a gyereket délben minden áldott nap,viszont a környezetemben már volt erre példa :( Én úgy csinálom,amíg megtehetem,hogy minden pénteken hozom a gyerekeimet haza délben,mert úgy gondolom,hogy azért is van az óvoda,hogy ott foglalkozzanak velük egy kicsit és tudjanak a gyerekekkel játszani,meg hát,az óvonőknek ez a feladatuk!
2013. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!