Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kocka vagyok? Őszintén!

Kocka vagyok? Őszintén!

Figyelt kérdés
Hétvégén ismerősöket látogattuk meg 2,5 éves fiúnkkal. Egész nap játék, beszélgetés az udvaron, és ős úgy gondolták, hogy mi ott alszunk. Egész nap ezt hallgattuk. De mi nem úgy indultunk. Emeleten lehetett volna aludni, se bébiőr, se cumi a kicsi alvásához. A házigazdák szerint nagyon rugalmatlanok vagyunk, mert ott is megvan minden ami kell, meg egyébként is szoktatni kell a gyereket ahhoz, hogy máshol is elaludjon, ne csak otthon, szokott módon. (mindkét nagyszülő messze lakik, ott alszunk mindig több éjszakát is). De tényleg nem így készültünk. Én egy pillanatig nem tudtam volna jól érezni magam, hogy nem hallom, megébred-e a gyerek, elindul-e véletlenül ismeretlen lakásban félálomban lépcsőn lefelé. Esti program már csak iszogatás lett volna. Estefelé a gyerek már olyan fáradt lett, hogy csak sírt, mivel kimaradt a délutáni alvása, hogy már semmi sem segített, akkor én 1 perc alatt összeszedtem magunkat és eljöttünk, de azóta is keserű szájízem van miatta. És csak ezt hallom a fülemben, hogy maradjunk, milyen jól érzi magát a gyerek (nappal tényleg így volt), stb. Mit kellett volna tennem?
2013. júl. 17. 14:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám mondta ezt mikor megszületett a kislányunk, hogy ezentúl mindig mindent úgy csináljak, ahogy nekünk jó. Ha te úgy érezted, hogy az a jobb, hogy hazamentek, akkor semmi gond és nem kell azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak.

Ha meg egész éjjel sírt volna a gyerek, mert idegen a hely? Na, akkor meg az lett volna a bajuk, hogy mennyit sír és nem tudnak tőle aludni. Úgyhogy jól tetted, hogy hazamentetek, én is így cselekedtem volna!

2013. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!