Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a 2 eves lanyom...

Mit tegyek a 2 eves lanyom "panikolasaval"?

Figyelt kérdés

Nem tudok mar vele mit kezdeni, allandoan magyarazni, hogy nem bant a legy, a szello.

Ha raszall a legy, ha korulotte van, egyszeruen elkezd sikitani torkaszakadtabol uvolteni es panikolva sir.

Ugyanez, ha a szello megfujja.

A legynel meg elkepzelem, hogy valami miatt kialakult ez, de a szelnel?!

Kinomban mar csak nevetek rajta es nezem, hogy mi lesz a vege.

Probaltam mar mindent elmagyarazni neki, mondokakat mondok rajuk, de semmi.

Ma mar kozoltem, hogy hagyja abba a hisztit, mert buntetest fog kapni.

Tudom, ez sem a legjobb, de mar nem birom elviselni. A gyerekorvos pedig semmilyen vizsgalatra nem hajlando beutalni a lanyomat.


2013. júl. 31. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, en elvinnem orvoshoz, ha nem mulik nala.Ilyen korban jonnek elo a jelek bizonyos betegsegeknel.
2013. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ne büntesd meg ezért, hiszen ez egyértelműen fél.
2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem normális,nem csak hisztizik?
2013. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2 es fel eves fiam is ki van a legyektol..meg mindentol mostanaban. En poenra vettem es viccet csinaltunk belole. Pl a pillangokat megprobaljuk elkapni. A gyerek legycsapoval a kezebe megy jatszoterre:) petsze nem tudja leutni de biztonsagerzetet ad neki. Ha fuj a szel mutatom neki hogy mozognak a levelek a fan es mondom hogy huuu de faznak es en is elkezdek dideregni:) napsutesnel meg pofakat vagunk hunyorogva egymasra..2 hete meg en is utaltam kimozdulni vele ezek miatt de lassan megszokja hogy ez is a termeszet resze. Nem mondom hogy eluldogel ha egy legy van a szobaba..de jatekot csinalunk abbol hogy elkapjuk. Igy elviselhetobb. En nem is gondoltam volna hogy ez betegseg tunete lehet..milyen betegsege? Bocsanat az offert csak erdekel.
2013. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik lányom hisztériázott, mert szerinte csúnyán nézett rá egyszer egy hangya. Ez nem vicc. De mindenért óbégat, amikor megcsípte a szúnyog, akkor azon zokogott, hogy mennyi vért veszített. Bármi történik, akkor roló le a kis agyacskáján és sikoltozik.

Hamarosan menstruálni fog, szerintem a nagyhalált fogja előadni.

2013. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy betegseg jele is lehet , mert a kisfiamnal igy kezdodtek a gondok.Jo nekunk meg voltak melle plusz dolgok.Es s szules sem ment problema mentesen.Majdnem meghaltunk mindketten, szoval orulok hogy el es meg ha beteg is halas vagyok Istennek hogy nem vette el tolunk.Autisztikus tunetekre gondoltam.Vannak enyhén autista gyerekek, ok is szoktak igy viselkedni.Nem diagnosztizalni akartam, csak megosztottam a velemenyem.
2013. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszi azért h leirtad:)

de nálunk ugye ez 4 évesen kezdödött...meg azért irtam h sztem nálunk nem ez a gond,mert más "jel" nincs.

2013. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!