Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Kityike kérdése:

Tényleg ekkora bűnt követtem el?

Figyelt kérdés

Sztori: Tesom kisfia 3éves, rossz volt, ràszóltam, aztan, megint rászóltam, nem hasznalt... Ahogy hatat forditottam neki, odajött és egy jó nagyot ravagott a hatamra. Ezutan egyből racsaptam a fenekére egyet, ment a hiszti meg a siras persze, amugy el sem tslaltam rendesen. Lényeg, hogy az egész csalad szerint hatalmas bünt követtem el, merthogy mas gyereke és én ugyan mit képzelek magamról?!

Szerintetek is igazuk van?



#gyerek #nevelés #Rossz gyerk
2014. júl. 11. 03:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
25%

Hú, most jönni fog a sok komment, hogy "engem is vertek aztán milyen jó állat lett belőlem" stb...

Gyereket soha nem ütünk meg, alapvető civilizált viselkedéshez eléggé hozzátartozik ez...

2014. júl. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
34%
Gyereket tényleg nem ütünk meg. De persze lehet, hogy a családod is túlreagálta a dolgot és túl nagy botrányt csináltak feleslegesen.
2014. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vagyok a verés híve, de ha nem ért a szép szóból, egy-egy jól irányzott nevelő célzatu ütés kell. Az ilyen ütést soha nem kapott gyerekből lesz a legrosszabb felnőtt. Nem te vagy a hibás kérdező, itt anyucinak kellett volna nevelni a pici fiát és nem hagyni mindent rá.
2014. júl. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
40%

Igazuk van. És nem azért, mert lelki sérült lesz, hanem mert más gyerekére nem csapunk rá. Majd rácsap a szülő, ha úgy látja jónak.

Az én gyerekeik szoktak kikapni, de ha a tesóm rájuk ütne, azt hiszem, az lenne az utolsó alkalom, hogy egy légtérben maradhattak.

2014. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
60%
más gyerekét nem ütjük meg ,és kész.
2014. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem követtél el bűnt,és igen ha nem hallgat rád,és még meg is csap megérdemli ha elfenekelik.A sok neveletlen kölyökkel van tele minden,tegnap is a játszótéren két 5-6 év körüli igen intelligens kisgyerek elkezdte 3 éves fiam piszkálni,gondoltam gyerekek majd megoldják,eleinte csak azzal piszkálták,hogy nem tud akkorát ugrani,mint Ők,kisfiam ügyesen megvédte magát,aztán bedurvultak,elkezdtek iszonyat mocskos dolgokkal csúfolódni,hergelték,az egyik majdnem meg is csapta,nem sok hiányzott,hogy felképeljem a két gyereket,de inkább mielőtt az anyuci akit baromira nem érdekelt,hogy a két kölyke,cigányozik(amúgy szőke kék szemű fiamat) rondán beszél stb. kiakadna inkább megbeszéltem a fiammal,hogy nem foglalkozzon a két neveletlen gyerekkel majd megjegyeztem az anyukának mikor a két kölyök már nekem is feleselt,és visszabeszélt,hogy talán figyelhetne rájuk,még Ő meresztgette a szemeit.Utána hallottam,hogy az anyukkal is úgy beszélnek,mint a ronggyal, anyuka még rájuk se szól semmiért,egy kislányt le is löktek a mászókáról. Hidd el ha anyuka ennek a két gyereknek anno adott volna a fenekére biztos vagyok benne nem szálltak volna el maguktól.
2014. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Akkor van igazuk, ha a három éves gyereket is megbüntették, mert megütött. Egy 3 éves ne verekedjen. Máskor számolj el 3- ig, es inkább szólj rá erélyesen.

Hány éves vagy?

2014. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem bűn ha egy kicsit rácsapsz a fenekére. Egyáltalán ő minek verekszik?

egyébként semmi haszna a csapkodásnak.

Az én nővérem fia is 3 éves, sokszor kiakasztja az egész családot, mikor a pici 3 hós lányomnak torkaszakadtából beüvölt a babakocsiba. ember legyen a talpán aki sokadik rászólás után nem csak a fenekére. Vagy amikor a nagyobbik lányomnak 1 éves korában belecibált a hajába é húzta...ti valóban csak rászólnátok ilyen esetben, miközben tudjátok hogy pár perc múlva folytatja tovább?

2014. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
36%
Bűnt nem követtél el, de én is bepipulnék, ha a kislányomra bárki ráütne a családból. Nem vagyok szent, szokott kikapni, de nem azért, mert 3x rászóltam és még mindig rossz, hanem ha olyat csinál ami veszélyes. Ha olyat csinál, ami nem tetszik, ne figyelj rá. Ha nincs közönség, abbahagyja. Ha majd Neked is lesz gyereked, megérted.
2014. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
25%
az lemaradt,mivel az unokaöcséd így szerintem jogosan rá lehet ütni a fenekére ezért
2014. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!