Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik kisgyerek mellett dolgozn...

Akik kisgyerek mellett dolgoznak, hogy oldják meg a sok beteghiányzást, szünetet stb?

Figyelt kérdés
ovis és kisiskolás korú gyerekek szülei válaszoljanak és azok akiknek minimum két gyerekük van, légyszi. lassan vissza kell mennem a mhelyemre, két éves és 4 évesek a gyerekeim, de ősztől tavaszig non-stop betegek vagyunk. elvileg már a kicsit is beirattam májustól közösségbe, hogy szokja, de nem sokat voltunk. főleg hörghurut kinoz minket. jelenleg 4. hete itthon vagyunk, kezdődött a naggyal, következő héten a kicsivel, harmadik héten velem. nekem olyan durva szokott lenni, hogy kb 18. naptól kezd javulni, addig szinte asztmaszerű köhögésem van, igy ha egy hét taknyolás-láz után vissza is mennék, két hétig szinte hányva köhögnék. rettegek, hogy mi lesz ha vissza kell mennem a munkahelyre dolgozni. nagyik is dolgoznak és az se jó ha állandóan itt ülne az anyós vagy anyám. férjemre abszolút nem lehet számítani, hajnaltól este 6-ig oda, sokszor külföldön, egy nap szabiért is pofáznak neki. azon is gondolkodtam, hogy ha otthagyom a melóhelyem, itthonról dolgozhatnék, de már hónapok óta próbálok pl. tanulni weblapkészítést, egyszerűen ha itthon vannak velem hetekig, még azt sem tudom megcsinálni, hogy legalább blogoljak. estére fáradt vagyok és az sincs, hogy akkor a férjemre passzolhassam a gyerekeket, ő is pihenni járna haza. ha férjemre kell biznom a gyerekeket, hamar elveszti a türelmét, mert fáradt, stresszes, szóval őt kihagynám.nagyon szeretnék dolgozni, de beteg gyerekhez még bébiszitter se jár ki, meg nem is keresnék annyit, hogy fedezze.. dehogy lehet igy dolgozni bármit?nagyon el vagyok keseredve, mert nem csak a pénz miatt dolgoznék, hanem mert az nekem kikapcsolódás lenne...
2015. nov. 3. 14:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2015. nov. 4. 15:31
 22/22 anonim ***** válasza:

probiotikumokról

[link]

2015. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!