Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaza van családtagnak hogy...

Igaza van családtagnak hogy tegyem félre a gyereket es dolgozzak 8-10 orában, mert protezsál?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..



Itt leirtam miért vagyok most 6 orás munkaviszonyban.


De a családtagot nem érdekli, be akar tenni 8 orás állásra (utazással egyutt 9-10 ora az a 8..)


De szerinte a megélhetés az első, jelenleg épphogy kijövünk.


Most ezt hogyan csináljam? Nem akarom elvesziteni a mostani rugalmas állásom olyan miatt hogy átmegyek máshova aztán kirugnak hiányzásért. Ott elvileg jobban keresnék szerinte költsek akkor szitterre.

És szitter megy majd a szülőire, ballagásra, oviba beszoktatni, nyári szunetre, bizzam betegség alatt olyanra aki pl nem is fejlesztené játszva egy hétig ha egesznapokat otthon a gyerek, szitter legyen vele nyari szünetben az anyja helyett, ő hordja fejlesztésre en meg azt sem látnám mit csinálnak vele, es szitter ugràljon nekem ügyintézni pl szemüveget csináltatni, fundaszerzodest modositani, stb dolgaimat? Sőt.


HOGYAN lehet 8-10 orás munkakör mellett anyának lenni segitség nélkul?mit csináljak hogy ne veszitsem el a mostani allast de elmondhassam hogy megprobáltam a másikat.

Azt mondta ne hozzam szégyenbe, interjun se emlegessem a gyereket, tudják hogy van es ennyi elég.


2017. jún. 18. 08:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
91%

Én "gyerekként" szólnék hozzá. Anyukám a kevesebbet fizető, rugalmas munkát választotta. Őt is osztották a rokonok. Kamaszként én is örültem volna a márkás ruciknak meg egyebeknek, de nem nélkülöztünk. Nyelvvizsgát, jogsit is fizette nekem. És mellettem volt: az ovis, általános iskolai eseményeknél, a sportversenyeken, a randik, bulik előtt és után.

Egy személyben volt anya, apa, nagymama, nagypapa, nagybácsi, nagynéni, testvér - mert a rokonok csak belepofázni tudtak, de persze a kisujjukat sem mozdították volna.


Én azt tanácsolom, hogy ha nem a megélhetésre kell pénz, akkor ne válts. A rokonok meg ne szóljanak bele.

2017. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
31, olvasd már el az eredetit, lakbértartozás miatt járkál az önkormányzathoz...
2017. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha kijössz a pénzből, ne válts. Ha nem jössz ki, muszáj váltanod és megoldanod, mert a gyereknek inkább kell enni és lakni valahol, minthogy ott legyél szülőin és ballagáson.

(Egyébként oviban, majd iskolában ugyanez lesz, csak egyre több nyári szünettel.)

2017. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Szeretnék váltani, nem arrol van szo.

Csak jelenleg mátol kiütéses a gyerek, tárgyalásom is lesz, plusz ket het nyári szünet, mindezt ugy, hogy màj végén, jun elején már voltam vele egy hetet táppénzen, aug szept eleje beszoktatàs és még az én ügyeimet nem is intéztem..


Örülök, hogy mindezt egyáltalán a mostani főnököm tolerálja..

2017. jún. 19. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!