Ha örökbe szeretném adni a hamarosan születendő gyermekem arról tudnia kell a gyerek apjának?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el.. Nekem ez egy borzasztóan nehéz döntésem, de a kisbabának így lesz a legjobb. Az apja igazából leszarja, előadja hogy nem de ha én nem kerestem sosem érdeklődött. Egy ideje már biztosan tudom hogy be szeretném adni.. Viszont erről nem tud az édesapa és én már nem szeretném őt keresni. Mennyire kell ehhez a döntéshez ő? Később lehet bajom ebből ha a tudta nélkül örökbeadom?
2023. márc. 13. 09:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

Ebben az esetben tenyleg keress fel egy alapitvanyt. Ebben is tudnak tamogatast nyujtani, hogy na most akkor mi legyen, hogy legyen.


De siess kerdezo, jo lenne meg szules elott.

2023. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10%
Megkérdezhetem, hogy milyen egészségügyi oka van?
2023. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%
Egy baráti párnak nagyon régóta nem jön össze a baba. Nem tudom ennek mi a menete, de nem akarsz te családot valasztani a babának? Szeretnének örökbefogadni egy kisbabát, ami folyamatban van. Nem tudom hol tartanak pontosan a folyamatban. Ha esetleg érdekel, akkor írhatnál nekem üzenetet, hogy többet elmondj magadról!
2023. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%

23-as, szerinted, hany ilyen uzenetet kapott a kerdezo az emult fel napban ?

Semmi szukseg itt ilyesmire.

2023. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
41%
Kezdődik... Rögtön úgy kell rárepülni más nyomorára, mint gyögytyúk a takonyra. Már "vártam" a 23-mashoz hasonló kommentet.
2023. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!