Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy alakult az ovi kezdés?...

Hogy alakult az ovi kezdés? Beteségileg

Figyelt kérdés

Szeptember 1 kezdtük az ovit, 2 hetet ment a gyerek, majd a harmadik hét keddjére hasmenése lett, 5 napon át ment a hasa,vasárnapra jobban lett, hétfőre meg kétoldali középfülgyulladása lett, még egy hét itthon. Aztán azóta ment 3 hetet egy huzamban. Már riogatnak, hogy itt a bárányhimlő járvány (tudtommal az én gyerekem már kapott rá oltást mert kötelező lett)

Bölcsis volt 16 hónapig, 48 fős bölcsi,ott sosem volt beteg..az ovi ennyivel rosszabb? Tudom, többen vannak, de akkor is :(


2022. okt. 15. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Mi is szept 1el kezdtük. Nem volt bölcsis.

Még nem volt beteg.

2022. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Az enyém nem volt bölcsis,de kiscsoportos korában ősztől kora nyárig összesen 2.5-3 hónapot ment.Most középsős eddig ment összesen 3 hetet.

Szomszéd unokája volt bölcsis, most kezdte ősszel az ovit, összesen 2 hetet volt a többiben itt van a mamánál mert beteg.

Mondjuk most utoljára én nem lepődtem meg azon hogy beteg lett a gyerekem mert kivitték őket a vizes udvarra és csurom mocsok volt, nyilván vizes is,és a gyerek azt mondta nem vitték be atoltoztetni, nyilván megfázott.

2022. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk egyszer tudott 2 hetet egyben menni az első évben tavaszig….
2022. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
2-es, 3-as, nektek ezt tolerálják a munkahelyen?
2022. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Volt bölcsis, 1 től jár még nem volt beteg
2022. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Én a saját főnököm vagyok, így ,,elnézem" magamnak. Viszont rettentő megerőltető ,mert mióta ovis és szinte folyamatosan beteg kb lehetetlen normálisan haladni mellette bármivel.


Bejárós munkahelyem volna már kirúgtak volna.

2022. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Akkor en nyertem. ,2 nap beszoktatos de.utan orankenti hasmenos virus. Az elmult, masnap indult a natha. Egy het itthon. Ment 2 delelottot, es ujra ugyanolyan nathas. Nem is ertem, hogy van olyan aki birja egyaltalan ket hetig. Az en 3.osztalyos sulis lanyom ket nap suli utan beteg lett. Masfel het tappenz es azota sincs jol,masfel honaoja! Hol folyik az orra,sapadt, ejszaka kohog. A ferjem is beteg. Korbe adogatjuk negyunk kozt. Olyan meg nem volt szept eleje ota, hogy ne lenne valaki beteg. En 3 hetig voltam szarul,arcureg,antibiotikum kellett. Ket het telt el es ma ujra betegen keltem. Es nekunk igy megy ki az ev mindig tavaszig. Teljesen belefaradtunk mar. Minden vitamint szedunk, semmit nem èr. En januarban kezdek gyesrol, de ket gyerekkel tobbet leszek itthon,mint a munkahelyen , attol tartok.
2022. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy aki lepontozza, hogy van aki szív, mert feszt beteg a gyerek az miért teszi?

Mert az övé nem beteg? Vagy mert az ő gyerekének nem mondják 2 tüsszentésre hogy otthon kell maradni, mer a covid meg az összes többi szarság?

Nálunk itt utoljára egyértelműen leizélték, hogy beteg lesz a gyerek ha 1-2 órán keresztül vizes cuccba van kint.

Érdekes, hogy itt mennyi sose beteg gyerek van.Nálunk a gyerek csoportjának álltalában a fele simán nincs.Váltásban.Egyszer láttam a 24 gyereket együtt, mikor kiscsoport előbb volt egy bemutatkozó óra az óvoda udvarán.

2022. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
8-as, szerinted normális dolog ennyire felisegesíteni magad mások pontozásán? Sz*rd le, és ne offold a témát.
2022. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bölcsis, decemberben lesz 3 éves, szeptember elsején kezdtük. Multheten volt beteg először, köhögött, taknyos volt, a héten már ment. De 10 gyerek volt a 24ből.. Van aki 8 napot járt összesen.
2022. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!