Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy alakult az ovi kezdés?...

Hogy alakult az ovi kezdés? Beteségileg

Figyelt kérdés

Szeptember 1 kezdtük az ovit, 2 hetet ment a gyerek, majd a harmadik hét keddjére hasmenése lett, 5 napon át ment a hasa,vasárnapra jobban lett, hétfőre meg kétoldali középfülgyulladása lett, még egy hét itthon. Aztán azóta ment 3 hetet egy huzamban. Már riogatnak, hogy itt a bárányhimlő járvány (tudtommal az én gyerekem már kapott rá oltást mert kötelező lett)

Bölcsis volt 16 hónapig, 48 fős bölcsi,ott sosem volt beteg..az ovi ennyivel rosszabb? Tudom, többen vannak, de akkor is :(


2022. okt. 15. 09:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

4

Az ovi ezt le… magasról..

Be sem engedik a gyereket…alapból hőmérsékletet mértek tavaly is még..


Gyeden voltam a kisebbel..

Egyébként a felét sajnos én is elkaptam. ( ennyi antibiotikumot 10 éve nem szedtem)



Most pedig nagySzülő bébiszitter és homeoffice kombinaciója az apuka is megy táppénzre..



3#

2022. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

19.én kezdte az ovit a fiam. 1.-2.nap 1,5 órát volt, 3.nap 4 órát. Már amikor hoztam haza, láttam rajta, hogy nincs jól. 2 hét itthon, folyt az orra, köhögött. Visszament, 2 napot bírt, jött a hétvége, vasárnap már megint ugyanez. 1 hete van itthon. Nem vészes, de így biztos, hogy nem viszem még.

Nem volt bölcsis. Lehet, hogy ennyivel más már vinné, de én nem szívesen, mert a kicsi is állandóan beteg emiatt. Ilyen tendenciában se beszokni nem fog, se normálisan járni... Értelme sincs így az egésznek. És rosszul is érzem magam, hogy szerintem ő van itthon a legtöbbet a csoportból.

2022. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Akiknek ilyen sokat beteg a gyereke, az előtte nem járt alkalmanként közösségbe, játszótérre, programra, valahova?
2022. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13!


12 vagyok. De, jártunk, évi 4x volt eddig csak beteg, most meg állandóan.

2022. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13;

De heti szinten zárt térbe gyerekek közé


Heti 3-szor játszótér..

Bevásárlások.. családtagok

Ottalvásra is..


Ovi előtt összesen 3 alkalommal volt beteg a nagy…kicsi már elkapta azt, amit a nagy hazahozott

2022. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor robbant be a covid mikor 2 éves volt így sok helyre nem vihettük,ennek ellenére unokatesokkal osszejártunk, ismerősökkel is, míg nem volt tilos addig játszótérre is mentünk és mivel az apja este szokott hazaérni hordtam magammal vásárolni is.Így volt kb az első 3 évében kb 4* taknyos összesen.

Az óvónő pld azt mondta adjak neki vitamint 😂 Nyilván kap.A berest adom neki időszakosan,bár mivel jó húsban van és növeli az étvágyat így én nem vagyok a híve.Megvesszuk neki a bacon drága áfonyát,afonyalet meg mindent ami vitamindús (elvileg)

2022. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szeptemberben töltötte a 3-at, másnap elkezdte az óvodát.

1,5 nap után hazaküldték orrfolyással, tüsszögéssel. 1 hetet maradt itthon, utána gond nélkül ment 4 hetet.

Hétfőn nem vittem, mert megint megfázott.

Szerintem jó eredmény ez nekünk kezdésnek :)

Amúgy 22 gyerek, vegyes csoport, 2 óvónő, 1 dadus, az egyik óvónő is volt beteg már, 1 hétre helyettesítették. Közös nagy udvar, sok gyerek.

2022. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!