Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más oviban is megy a személyes...

Más oviban is megy a személyeskedés... Stb?

Figyelt kérdés

Vannak ugye az Szm szulok, kozos csoport

Ezt fizess be, azt fizess be, sokszor, hetente mennek ide oda, 4-5ezer ft pik pakk, ennek azért orulok, de sokmindennel nem ertek egyet

Miert fizessem be az eves tisztasagi csomag arat ha alig van a gyerek oviba?.

Pl tavaly kivettem oket, mert feszt taknya nyala egybe volt minden gyereknek, bemegyek,latom taknyolnak mas gyerekei, kohog bele a masik arcaba, mi meg szivunk itthon mas miatt. 2x covidot hoztak haza, millio felsoleguti, himlo, lazas állapotok, 1 hónapig itthin, 1 hetet mentek. Tavaly összesen 3,5 hónapot voltak benn, mire fizessek akkor 10ezret be? Milyen jogon? Hat mert mas is befizette ettok független.. Engem az nem erdekel..

Most is 1 honapig itthon, voltak kb 3 hetet szeptember ota, megint fizessek.. Nem ertem. Erre kiirja a csoportba hogy legyek szives rendezni. Miert nem privátban? Szandekosan próbál egetni.. Bár ettol függetlenül sem fizetem ki előre az évet, hiaba aláz meg a többi 30 szulo elott.. Masoknal is van ilyen?


2022. okt. 19. 21:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
10es vagyok. És nálunk pl a nagycsoportosoknak már nem kell tisztasági csomagot vinniük.
2022. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk be kell vinni a cuccot, szalvéta, pzs, kézmosó. 8 000ft az éves csoport pénz, és ha bármi van azt kül{n kell fizetni, minden héten vinni kell gyümölcsöt kedden 5 db ot
2022. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért adnának tejszeletet!? Van gyümölcs a napi menüben, plusz még valaki bevisz 25 db banánt? Minek? Tényleg nem értem.. Mindenki vegyen a sajátjának azt és akkor amikor akar. Ez megint ilyen Anyukás felesleges tulbuzgóság..
2022. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
10/11 vagyok. Nálunk 7500Ft a féléves pénz,plusz a programok.
2022. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzati ovi, mindig téma hónap/hét van.

Mentek szüretelni, a busz bérlést kellett fizetni. Mivel az egész csoportra kell foglalni annak is fizetni kell aki ott sem volt. Ugyan ez volt mikor egy közeli faluba mentek.


Nekem már erőm nincs ezekhez a harcokhoz. Volt már próbálkozás minek fizessek ha a gyerek ott sem volt? De azzal érveltek egy csoportra foglalnak, így terveznek.

2022. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
A busz jogos!
2022. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 NTBS ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem egyedi a problémád, keress másik ovit, ha lehet.
2022. okt. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

"Miert fizessem be az eves tisztasagi csomag arat ha alig van a gyerek oviba?"


Mert alapból a gyerek egész évben oviban lenne.

Nyilvánosan mondjukmnem kellene ezért szólni, csak privatban

2022. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
Mivel a kérdező nem akar fizetni, így más megoldásuk nincs. Gondolom fizetsz Tb-t is, mert speciel a családom nem nagyon veszi igénybe, mégse mondhatom, hogy a 60 éves Gizi néni fizessen többet.
2022. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%

19


A biztosítás nagyon nem olyan, mint a fogyóeszközök.


Biztosítást azért fizet az ember, mert fél, s kerüli a rizikót. Azt ki lehet számolni, hogy egy évben hányan szorulnak drága ellátásra, de azt nem hogy pontosan kik. Lehet, hogy egész életedben semmi bajod se lesz, lehet hogy holnap elüt egy autó s vissza kell varni a karodat.

És amúgy létezik olyan is, hogy aki extrém sportot űz, az többet fizet, mivel nagyobb valószínűséggel szorul ellátásra. Főleg a magánbiztosítóknál. Vagy ott van az autóbiztosítás. Egy 50 éves nem annyit fizet, mint egy 20 éves, mivel a fiatal, tapasztalatlan soförök nagyob valószínűséggel okoznak balesetet.


Ha az albértetedben csak havi egy hetet vagy, mert elmentél kirándulgatni, akkor se annyi rezsit fizetsz, mintha egész hónapban ott lettél volna. Hiába, hogy ott lehettél volna, s átlagos körülmények közt ott is vagy.

2022. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!