Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Így már vinnétek oviba?

Így már vinnétek oviba?

Figyelt kérdés
Mult hét csütörtökön betegedett le a kislányom.hőemelkedése és láza volt,csúnyán köhögött,fájt a feje.hétfőn volt utoljára höemelkedése.azóta semmi.az orra nem folyik,viszont szürcsög,ha probálom szippantani vagy ha fifújja akkor sem jön semmi.ti szürcsögéssel még otthon tartanátok?mert amúgy már semmi baja.én ugy gondoltam kedden már mehetne oviba
2022. nov. 6. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

En igen. Kis szörcsögèssel vinnèm oviba.

Ha amúgy tök jól érzi magát ,és semmi egyéb baja nincs.

2022. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Én elvinném orvoshoz, mert hacsak nem vagy gyerekorvos végzettségű, nem biztos, hogy mindent észreveszel a gyereken és van még valami kis gyulladás vagy bármi. Az orvos megnézi, kezelést javasol vagy igazolást ad és kedden viheted. De így tiszta a helyzet.
2022. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es.az orvos,tud rola hogy beteg,szerdán hivtam,hamarabb nem tudtam az ünnepek miatt,tud rola hogy napokig lázas volt es fájt a feje meg köhögött de nem vizsgálta meg,mivel nálunk telefonon gyógyitás van!!!
2022. nov. 6. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már vinném, mert ez még hetekig eltarthat.
2022. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, keress másik orvost, ha nem tud normális vizsgálatot végezni. Én is megtettem, nem gáz és így lenne egyértelmű, hogy meggyógyult-e vagy sem.
2022. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

#5 egyszem gyereked ha nem tévedek!


Igen vinném. Egyébként ez egy ilyen időszak. ősztől tavaszig szörcsögnek. 1-2 hétig semmi aztán megint meg a szörcsögés

2022. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem egyszem gyerekem, 2 ovis van és igen, én megoldom, mert gázabb, ha végigfertőzik egymást újra és újra. Velünk is sokszor szúrt ki ilyen szülő, mert "csak egy kicsit köhög már" és a fél csoport kidőlt pár napon belül. Megéri?
2022. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg hogy átviszem másik orvoshoz,de ha tudnám sem lennék előbbre mert a környező falukbsn,városokban is sajnos a távgyogyítás megy a gyerekorvosoknál és a felnőtt orvosoknál is sajnos
2022. nov. 6. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#7 elmondom neked h mielőtt köhög meg szörcsög, már fertőznek. Lappangási idő!

És igen. Megéri hogy a gyerekek immunrendszere dolgozzon. És ne 40fokos láz kisérje a legkissebb megfázást is.


Ha van 2 ovisod feltejetően tudod h milyen volt a covid bezáras utáni első fél év. Szörnyű! A karantén után minden xart összeszedtek. 0 immunitásuk volt a gyerekeknek, de még a felnőtteknek is

2022. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem köhög, vidd!
2022. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!