Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Így már vinnétek oviba?

Így már vinnétek oviba?

Figyelt kérdés
Mult hét csütörtökön betegedett le a kislányom.hőemelkedése és láza volt,csúnyán köhögött,fájt a feje.hétfőn volt utoljára höemelkedése.azóta semmi.az orra nem folyik,viszont szürcsög,ha probálom szippantani vagy ha fifújja akkor sem jön semmi.ti szürcsögéssel még otthon tartanátok?mert amúgy már semmi baja.én ugy gondoltam kedden már mehetne oviba
2022. nov. 6. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a 9es válaszolóval.


Egyébként lappangási idő alatt fertőz a legjobban amikor kb azt sem tudod ,hogy beteg(lesz).


Vidd nyugodtan. Kis szörcsögèsről beszélünk ami ebben az időszakban szinte teljesen elfogadott...Sajna..😅

2022. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vinném igen.
2022. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kettes! Egy szülőtől elvárható, hogy egy sima nathat fel tudjon ismerni és tudja kezelni azt egyedül is. Gyerekdoki akkor kell ha van valami kevésbé banális betegség. Nagyon helyes, hogy ilyen egyszerű dolgok miatt nem lehet orvoshoz rohanni, nálunk sem lehet. Azzal csak terheled az egészségügyi ellatorendszert, hogy az egészséges gyereket is odaviszed megmutatni. De ti sem fogtok vele jól járni, mert a beteg rendelés tele van fertőző gyerekkel, elkaphattok valamit.

Kérdésre a válaszom: én vinném oviba.

2022. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!