Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vinnétek így oviba?

Vinnétek így oviba?

Figyelt kérdés
Sima megfázás, hurutos köhögéssel volt itthon múlt héten. Hiába inhalálunk, orrot szívunk stb, még mindig kicsit folyik az orra és a maradékot köhögi fel. Ti így már elvinnétek, vagy még otthontartanátok? Nem dolgozom.
2023. márc. 12. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem vinném, ugyanilyen állapotban nem is viszem holnap. Két hurutos köhögés a csoporttársára és már ő is köhög. Én nem adom át más családnak is a betegséget.
2023. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért így nem vinnem, ciki, főleg ha nem is dolgozol.
2023. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vittem(itthonról dolgozom).De nekem az orvos is azt mondta ha nem gond és meg tudom oldani ne vigyem mert nagyon sok a beteg és csak ráfejel valamivel.

Valószínűleg ha bejárnék munkába akkor vittem volna, mert 3 hetet kiesni munkából(nálunk ennyi volt a gyógyulási idő) kicsit luxus a mai világban. Sajnos a munkáltatók kb leizélik mindenki egészségét csak azt lesik, hogy ott vagy vagy nem.

2023. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen most megint eléggé rákezdetta köhögésre, szerintem nem fogom vinni. Az a baj, hogy már teljesen megőrült itthon, nem bírok vele 🤣 de persze csak ezért nem fogom bevinni félig betegen.
2023. márc. 12. 09:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgoznék nem vinném.
2023. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgoznék, nem.
2023. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy amúgy is otthon vagy, nem vinném.
2023. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém ballágás előtt volt így, mondta az óvónő, hogy így hogy próbál majd vigyem már, ez semmiség - hát rosszabb lett és még vagy 3 hétig szenvedett
2023. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgoznék eszembe se jutna vinni míg nem teljesen egészséges. Hát csinálj neki programokat. Sétáljatok pl
2023. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem


Enyhe orrfolyással esetleg.. vagy néha-néha köhécseléssel


De nem dolgozol.



Én így vittem

3. Nap hirutosabb lett, 4. Nap már nem ment..

3. Hete van itthon azt a 3 napot kivéve

2023. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!