Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy oldjátok meg az óvoda...

Hogy oldjátok meg az óvoda szünetet?

Figyelt kérdés

Nálunk 4 hét ovi szünet van. Abból 1 hetet szabin leszek, 1 hetet a férjem szabin lesz (ráadásul próbaidős, szóval így is elég necces volt neki ezt az egy hetet kivenni, de jelezte már az interjún, 1 hetet lesz az egyik barátnőm anyjával) marad egy hét, ahol már végképp nem tudjuk hova tenni. Nagymamák nincsenek. Kértem egy hét home officet arra a hétre már hónapokkal ezelőtt, erre elutasították ma, nem mehetek... Marad a kamu táppénz? Semmi más megoldás nincs? Kerestünk idős nénit aki vigyáz gyerekre pénzért (8 óra 25 ezer ft áron, tehát egy hétre 125 ezer ft) erre neki sem jó mégsem, mert eljár fixen egy családhoz napi 6 órában gyerekekre vigyázni, más értelmes embert nem találunk. Már az idegösszeomlás szélén állok. Ilyen kicsiknek tábor sincs sehol? Akár Budapest,tudom vinni ha kell, 18. kerben dolgozok. Ti hogy oldjátok meg ezeket?

Az őszi téli szünetre gondolni se merek.


2023. jún. 19. 21:09
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

#17

Nem tudok többet, 24 napom van az évre amiből már 9 elment, egy hetet tudok nyaron.


#18

Mégis erre hogy tudsz készülni előre? Te talán látod a jövőt. Régebben a munkahelyemen nem volt probléma a home office nem kínlódtak rajta. Anyósom is meg talált halni 56 évesen, ezt is látnom kellett volna előre? Te szerinted hogy tudod teherbeeséskor hogy 5 év múlva ki fog rá vigyázni? Erre hogy lehet készülni?

2023. jún. 19. 22:27
 22/49 A kérdező kommentje:
Nálunk nem jöhet be gyerek, olyan a munkaterület hogy 16 év alatti nem léphet be. Szomszéd cégeknél én is látom néha hogy visznek be gyereket,az tök jó.
2023. jún. 19. 22:29
 23/49 A kérdező kommentje:

Az hogy mi lesz iskolás korban nem tudom, de egyelőre nem is érdekel, mert ezt kell megoldani.

Akkor is megoldok 1-2 hetet majd ismerőssel mint most, megy pár hetet táborba, szabadság, stb

Plusz iskolás korára 2 év múlva anyukám nyugdíjaslesz már pont, tud vele lenni

Vagy addig munkát váltok, az első iskolás nyári szünetig van 3 év..

Szóval egyelőre ezt kell megoldani

2023. jún. 19. 22:33
 24/49 anonim ***** válasza:
33%
Arra a kerdesre (4-en is kerdeztek ) miert nem valaszolsz, hogy miert nem jelentkeztel ugyeletre ?
2023. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%
Viszem magammal a munkahelyemre. Nagyon szerencsés vagyok ebből a szempontból. Ő már kevésbé, de a rengeteg játék kárpótolja valamennyire.
2023. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
80%
esetleg itt nézz körbe: [link]
2023. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
67%
Anyukádnak nincs szabija?
2023. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Állítja nincs, csak mikor vele lesz egy hetet annyi van neki nyárra, Tescoban dolgozik, élelmiszerbolti eladó, mindig azt mondja náluk akkor van szabi amikor beosztják, nem mikor kéri. Én nem látok ebbe bele, sosem dolgoztam élelmiszerboltban, már meguntam, hogy ezen balhézzak vele.


Ügyeletről annyit, hogy 2 hetet lehet vinni a 4-ből ügyeletbe, de már lenyilatkoztuk hogy nem kérjük korabban, mivel fel sem merült hogy nem tudjuk lemondani. Nem tudom lehet e utólag variálni rajta, a héten itthon van mert beteg, majd jövőhéten tudjuk csak megkérdezni.

2023. jún. 20. 04:31
 29/49 A kérdező kommentje:

fel sem merült, hogy nem tudjuk megoldani*



Bocsi koran van még 😬😁

2023. jún. 20. 04:32
 30/49 anonim ***** válasza:
78%

Kell h legyen ugyeketes ovi, ahol a zaras teljes idejere at kell vegyek, nezz utana.

Nekunk 2,5 honapot kell megoldani, nem 4 hetet. Nekem 33 nap szabim volt idenre, ferjemnek 44 korul, igy egesz nyarommn 2 heti valtasban vagyunk itthon a sulissal, mert egy taborba sem hajlando menni. Az egesz nyarat kihuzzuk igy, annyi, h kozos szabink 1 nap sincs. Igy nyaralni sem megyunk.:(

2023. jún. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!