Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kistestvérem piszkálják az...

A kistestvérem piszkálják az ovodában a szeművege miatt. Mire lennének irigyek a kislányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok én a nagytesó vagyok 18 éves és olyan problémám van,hogy úgy piszkálják az ovodában, hogy szeműveges disznó holott egyáltalán nem duci kislány, és most kérlek tegyük azt félre, hogy szülővel kell beszélni meg ilyesmi az én gyönyörű kishugom egy kislány sem fogja piszkálni, tehát abban segítsetek a mai 4-6 éves kislányok mire lennének irigyek? Új csillogós ruha? Villogós cipő? Esetleg egy igazán “nagylányos” kistáska? Ha valaki esetleg dolgozok kisgyerekkel és látta mire lettek egymásra irigyek az kérlek ne tartsa magában!! Tudom ez nem a legjobb módszer viszont még inkább hatékonyabbnak gondolom mert most a szülei egy ejnye bejnyével elintézi és nem fog változni semmi! Aki egy picit is látja az egészben a logikát az segítsen! Köszönöm❤️!

2023. júl. 29. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan stílusú kérdés mint a hogy döntik el ki pisil előbb az óvódában. Olyan mintha egy buta, unatkozó tini tenné fel őket.
2023. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyire kell szánalmasan debilnek lenni az ilyen kis mesekérdésekhez, ha csak egyszer is kinéztél volna a való életbe az elmúlt tíz évben, feltűnt volna, hogy az egyre fejlődő diagnosztikával meg a korai korrekció hasznosságával mára már a csoport kétharmadának van valamilyen szemüvege hatéves korra... a menő gyerekre ugyanúgy szemüveget húznak, mint a legbénábbra. (persze ettől továbbra is bele fog kötni a másik hajszínébe, de most mit csináljunk velük?)
2023. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!