Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2,5 éves gyerekedet inkább...

2,5 éves gyerekedet inkább bölcsődébe vagy óvodába íratnád?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy akkor már szobatiszta lesz és van hely mindkét intézményben. 2,5 éves korában fogok visszamenni dolgozni és nem tudom melyik lenne a jobb.

2016. márc. 11. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En pont az ovira szavazok. Nalunk a bölcsibe sok probléma volt, igy ahogy lehetett mentünk a minicsoportba. En sokkal elegedettebb vagyok es ide a fiam is szeret jarni. Sztem Menj el nyiltnapra es ahol jobb a gondozo/ ovono azt valaszd mert az hatarozza meg a gyereked egesz közösségi életet. Nalunk a bölcsibe csak gyermekmegorzes volt, mig az oviban meg nagyon kedves foglalkozások, programok vannak. Mivel mini csoport ezert semmiféle hátránya nincs abbol h 3 eves kora elott ment oviba.
2016. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovi beveszi a 2.5 éves gyereket ha az szobatiszta és ha az anyukának vissza kell menni dolgozni. Én oviba íratnám már a helyedben, fél évre beszoktatni a bölcsibe nem biztos hogy jó ötlet. Mire megszokja a bölcsit már ki is veszed és szokhatja meg az ovit...
2016. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki oviba fogjuk beíratni 3 éves kora előtt 4 hónappal. Beszéltem az óvoda vezetővel és azt mondta hogy nem gond, beveszik 3 éves kora előtt is, ha szobatiszta lesz.

Úgyhogy bölcsibe már nem íratjuk be 7-8 hónapra, hanem egyből ovis lesz, ami azért is jó, mert oda jár a nagy tesó is, bár nem egy csoportban lesznek, de közös az udvar így együtt lehetnek majd az udvaron, és már a kicsi is számtalanszor járt ott, ráadásul nekünk is könnyebb lesz egy helyre vinni a gyerekeket, a nyári szünet is így egyszerre lesz majd nekik, míg a bölcsiben teljesen máskor lett volna.

2016. ápr. 22. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!