Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista lehet ? Mit kell...

Autista lehet ? Mit kell ilyenkor tenni ?

Figyelt kérdés

Páromnak elozo házasságából van egy gyereke aki eleg sokat van nalunk .szinte a kisfiú baba kora ota eleg szembetűnő hogy nem olyan mint a tobbi gyerek . Biztos vagyok benne hogy autista . 5 eves lesz most . Nem szobatiszta es babanyelven beszél ha valami ertelmeset is mond amit megertünk akkor azt is 1szám 3 szemelyben mondja magáról de csak is szavakat mondatokat nem rak össze es meg sok tünet

. Szülök homokba dugják a fejüket . Nincs ott semmi baj .paromnak mar tobbszor ragtam a fulet hoy baj van higyje el . Kérdésem! Ti tennetek ez ügyben valamit ? Arra gondoltam hogy kerek egy fejlesztő pedagógushoz időpontot hogy most vigyük el mi ?!vagy hova kene vinni ezzel ?elvileg anyuka mar töbször vitte es nincs semmi baj. De en azt is kinézem hogy nem vitte. A gyerek imád engem es en is őt. es annyira felek hogy mint elfogult szulok mar későn veszik eszre a bajt .es nagyon szeretnek rajta segiteni hogy ha baj van idoben derüljön ki.hogy idoben tudjunk rajta segiteni . A masik kerdes hogy ha a párommal babát szeretnénk szeretnem tudni van e kockazat arra hogy nekunk is esetleg "beteg" babánk lenne :(


2021. dec. 28. 23:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66%
20-as Azért foglalkozhatna vele az apja, mert leírtad mindenki látja, hogy baj van. Te is kiírtad a kérdést.. Neked miért nem hisz?
2021. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
En nem akartam eddig beleszólni pont ezert mert nincs közöm hozza. A gyerekkel foglalkozik szerintem nagyon jo apa ! Ellátja, tisztaba teszi jatszik vele 0-24 ben amikor itt van . Nagyon szeret velünk lenni a gyerek. Mar megbeszéltük amugy elvisszük egy itteni szakemberhez is .
2021. dec. 29. 14:13
 23/33 anonim ***** válasza:

Foglalkozik vele fejlesztő? Akkor mêgis mit vársz? Az anyja tök jól intézi a dolgot, a gyereket fejleszti az ovi, ahová csak nemrég kezdett járni a 4 éves. Mellesleg a fejlesztések nagyrésze hétvégén van magánban!(itt Bpn)


A gyereket nevelni is kell, játszani a barátai játszanak vele.. ha nem gondoskodik arról, hogy fejlődjön, akkor az anyja rossz anya, de ha az alja nem teszi ugyanezt, akkor ő jó apa??


Gondolod az anyja nem játszik vele, vagy mi? Gondolod ő benne hagyja a kakiban?


Nagyon durván utálod szerencsétlen nőt, akinek a gyerekét fejlesztik az oviban(szóval nincs gond), az apját meg az egekbe magasztalod, mert játszik a gyerekkel hétvégente. Szuper kis kettősmérce

2021. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
49%
És a környezete miért nem mondja neki? Komolyan, a férjed is fogyatékos, hogy nem látja a bajt?
2021. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Te most direkt akarod kiforgatni a szavaimat ? Unatkozol ? Kerlek mivel erdemben nem tudsz hozzászólni szerintem felesleges itt válaszolgatnod nekem szoval térj at nyugodtan a tinikapcsolatok csoportba es ott oszthatod nyugodtan az eszt biztos tobb érdemleges tanácsot tudsz adni !
2021. dec. 29. 17:39
 26/33 anonim ***** válasza:
49%
A tanácsom az, hogy ne szülj ilyen embernek. Már írtam is. Sajnálom a gyereket meg minden, de azért az milyen már, hogy a férjed simán benyeli, hogy normális a gyerek. Hagyjuk már! Apák gyöngye!
2021. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Te meg biztos egy elhagyott anyuka vagy aki nem tudja kezelni a sérelmeit es minden ferfit egy kalap alá vesz . Puszi draga .
2021. dec. 29. 22:09
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én olyan anyuka vagyok, akinek nem fogyatékos a férje.
2021. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Figyelj csak ! Ezt meg elmondom mert igazságtalannak erzem de utana befejeztem veled mert ugy is csak egyet fújsz . A gyerek 1,5 evel ezelőttig csak pepeset evett otthon! Mert az anyja szerint nem tud rágni es megfullad erdekes nalunk mindent meg tud enni es eszik is azota . Egy évvel ezelött még baba cumisüvegböl ivott !! Mert az anyja szerint nem tud inni . Nálunk ez elvolt felejtve a cumisüveg megtanítottuk pohárból inni es azota is szépen iszik abból . Most 2 hete azon faradozunk hogy szobatisztaságra neveljük a gyereket hétvégente. Ami nyilvan semmit nem er mert az anyja otthon ugyanugy nem foglalkozik vele es ráteszi a pelenkát . Utalom emiatt ? Igen mert sz*rik a gyerekére. Kap fejlesztést az oviba ? Igen . Irtatok is hogy milyen jó! Akkor nincs is mas teendő! a férjem is igy van vele . Csak aki nem dolgozik ott az nem tudja hogy amugy semmit nem ér . Mert nem lehet annyi gyerekkel ugy foglalkozni ahogy kene es ez latszik is hogy semmit nem fejlodik a gyerek .elcseszte a férjem is ebben igazad van . De ha az en /mi gyerekünk lenne biztos nem állnék meg addig amig olyan helyen nem lenne ahol tisztességesen foglalkoznának vele es nem lenne kb 3 evvel lemaradva . Es támogatna benne a férjem . De ehez 2 ember kell!
2021. dec. 30. 10:19
 30/33 anonim ***** válasza:
46%
De a férjed meg elhiszi, hogy rendben van. Ez nen fér bele abba az okos kis fejecskédbe, hogy aki ekkora ignoráns gyökér a saját gyerekével, ennyire nem lép a hülye anyjának a nyakára, annak nem szülünk. Te persze a nyakadba veheted az egészet, ha erre vágysz, de elég nagy hülyeség. Apa nem erőlteti meg magát, ráhahyja a nőre, mert le is szrja kb. A tiédet is le fogja. Normális ember nem tűrné ennek a nőnek, hogy így kezelje a dolgokat.
2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!