Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista lehet ? Mit kell...

Autista lehet ? Mit kell ilyenkor tenni ?

Figyelt kérdés

Páromnak elozo házasságából van egy gyereke aki eleg sokat van nalunk .szinte a kisfiú baba kora ota eleg szembetűnő hogy nem olyan mint a tobbi gyerek . Biztos vagyok benne hogy autista . 5 eves lesz most . Nem szobatiszta es babanyelven beszél ha valami ertelmeset is mond amit megertünk akkor azt is 1szám 3 szemelyben mondja magáról de csak is szavakat mondatokat nem rak össze es meg sok tünet

. Szülök homokba dugják a fejüket . Nincs ott semmi baj .paromnak mar tobbszor ragtam a fulet hoy baj van higyje el . Kérdésem! Ti tennetek ez ügyben valamit ? Arra gondoltam hogy kerek egy fejlesztő pedagógushoz időpontot hogy most vigyük el mi ?!vagy hova kene vinni ezzel ?elvileg anyuka mar töbször vitte es nincs semmi baj. De en azt is kinézem hogy nem vitte. A gyerek imád engem es en is őt. es annyira felek hogy mint elfogult szulok mar későn veszik eszre a bajt .es nagyon szeretnek rajta segiteni hogy ha baj van idoben derüljön ki.hogy idoben tudjunk rajta segiteni . A masik kerdes hogy ha a párommal babát szeretnénk szeretnem tudni van e kockazat arra hogy nekunk is esetleg "beteg" babánk lenne :(


2021. dec. 28. 23:41
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Hat nem, nem kéne türni !csak az a baj hogy nincs kivel beszelnie mert ilyen kb mindenhez a hozzáállása de igen azt kéne csinalni amit te mondasz ..
2021. dec. 30. 10:53
 32/33 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy is, hogy beszél-e valaki vele, ha alapból olyan a hozzáállása. Ne szülj nekim
2021. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Fejlesztést csak akkor kap az oviban, ha van vmilyen SNI/BTMN papírja, az állami fejlesztést nem osztogatják puszira. Ha az anyuka nem is, az óvoda biztos elküldte már a szakszolgálathoz. De mivel írtad, hogy szegregáltban kezdett a gyerek, így anyuka vitte szakemberhez, csak ezt neked nem köti az orrodra.
2022. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!