Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit kezdenétek egy olyan...

Mit kezdenétek egy olyan 4éves kislánnyal, aki állandóan szét dobálja az egész házba a játékait és ha fenyegetem, hogy a kukában landol ha nem szedi össze, akkor még ő kezdi bele hordani a kukába?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
#9 én amikor eltűntettem a lányom összes játékát akkor szépen kipakolta a zoknikat és a bugyikat a fiókból és azokon ugrált, hogy az medence... Feltalálják magukat sajnos
2022. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen persze, nem az egész kupi kérdést oldja meg, de a játék kérdést biztosan :D meg 1 hét után elunja a zoknikkal meg bugyikkal játszást.
2022. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sprint, maraton.

Dobja ki (nyilván te pedig tedd el) és nem kap másikat!

Semmit. ha kell szülinapra is veszek ruhát, de játékot nem!

Cukor megvonás (teljesen! Nálunk attól volt extra hiperaktív)

Ha szemtelen akkor bünti.

A tök üres szobában nem lesz vicces órákig ülni.

Ha kell, az ágyat is kivonszolom és alhat hálózsákban!

Én is nagyon kreatív tudok lenni ha kell.

De nem hagyom h egy ovis a fejemre nőljön

2022. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Itt úgy látom nem csak az el nem pakolás a baj. Leköpött?! Fejedre nőtt rendesen.
2022. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Heh ... engem unokaöcsém köpött le. Csak leszem. Majd miután magamhoz tértem szó nélkül bementem egy vödör vízért és nyakon öntöttem. Utoljára akkor játszotta ezt be, amikor az ágyában locsoltam le. A nedves ágyban marha rossz volt aludni, így akkor szokott le erről
2022. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként tényleg nincsen szüksége egy gyereknek ezernyi játékra.

Már könyveket írnak a pszichológusok arról, hogy kifejezetten káros, ha millió játéka van a gyereknek.

Nem büntetésből, hanem csak simán össze kell pakolni az összes játékát és elvinni a lakásból (mondjuk a tárolóba vagy padlásra, de el is lehet ajándékozni).

Maradjon néhány, de csak olyanok, amiket nagyon szeret vagy kreatív cuccok (pl. gyurma, gyöngyfűzés, filcek).

Így a te idegeid se mennek szét a kupi miatt és a kislány is jobban el tudja kezdeni értékelni a keveset ami van.

Jah és ha kap egy új játékot pl. a nagyszülőktől, akkor azt ki kell cserélni egy régi játékra.

2022. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!