Ki kel a gyerekekhez?

Figyelt kérdés

Nem szoptatás,bölcsi vége, óvodáskor.

Inni, pisi, csak stb miatt .

Éjszakánta kb 2x.

Apa, ha véletlen felébred ránk, hőbörög, hogy legyünk halkabbak.


2022. máj. 8. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Én, az anya.

A párom dolgozik, én nem.

Nekem egyértelmű, hogy én kelek fel.

2022. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Aki nemcsinal ugy mintha aludna:D
2022. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Én, az anyja. Az apja meg se hallja, én ébren alszom, azonnal meghallom azt is ha mocorog.
2022. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én dolgozok évek óta.
2022. máj. 8. 23:48
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Aki észreveszi
2022. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha a gyerekre se ébred fel, akkor a maszkálásra, WC lehúzásra, esetleges suttogásra sem?

Nálunk apa,ha csoda folytán előbb felébred, inkább felébreszt, hogy menjek már, nem tud aludni tőlünk.

2022. máj. 8. 23:52
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Marha kedves.
2022. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora paraszt a férjed ne haragudj!..

Amíg a gyerek szopik persze anya keljen.. Nem azt mondom, hogy apa is kötelezően mert ő dolgozik, de ha felis kell kelni, nem dől össze a világ.

2022. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Mi nem "kelünk" fel. Én (apa) hajnal 4-ig ébren vagyok szinte mindig, a feleségem pedig ekkor kel. Legfeljebb 1-2 óra átfedés van köztünk. Talán egyszer volt, hogy lefekvés után kapásból keltem hozzá.
2022. máj. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

Off:

Emlékeztek arra a kérdésre, amiben segítséget kért az anyuka, hogyan tudná elérni azt hogy felébredjen a férje a gyereksírásra? Az nekem a mai napig megvan. Leírta, hogy a férje soha nem ébred fel a gyerekre, még akkor se, ha tőle 1 méterre sír. Leírta, hogy ezzel az esetek 99%-ban nincs baj, mert ő egész nap otthon van, a férje reggel 8-tól este 8-ig dolgozik, viszont néha 1-1 éjszakára szeretné a férjére hagyni, viszont úgy nem meri hogy nem ébred fel rá. Azt a szidást amit ott kapott a férj.... Szerintem az anyja 1 éven keresztül csuklott emiatt :D Vagy 50 komment arról szólt, hogy mekkora egy paraszt a férj, hogy nem merészel felébredni rá, hogy nem képes éjjelente felkelni hogy a felesége akkor is tudjon pihenni. Már a kérdező szégyellte magát a végén. Mai napig nem jöttem rá, hogy ez trollkodás volt? Nem 1-2 ember válaszolt, hanem szavazatokból is rengeteg érkezett, és azok is egyet értettek a válaszolókkal. Ennyi ember közösen trollkodott volna, vagy egyszerre gurult el a gyógyszer ennyi embernél?

On:

Nálunk mostmár felváltva történik a kelés. Bár a férjem kezében kell vagy 15 perc míg visszaalszik, így ha én is ébren vagyok, akkor át szoktam tőle venni. Nálam 2 perc ugyan ez. Ha csak felemelem és fogom, már akkor elalszik a kezemben. Ha a férjem pont ugyan ezt csinálja, akkor nála még jobban sírni kezd. Nem jöttünk rá még hogy mi a különbség. Szóval az esetek kb. 70%-ban én rakom vissza az ágyba, hiába nem én kelek hozzá.

2022. máj. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!