Ki kel a gyerekekhez?

Figyelt kérdés

Nem szoptatás,bölcsi vége, óvodáskor.

Inni, pisi, csak stb miatt .

Éjszakánta kb 2x.

Apa, ha véletlen felébred ránk, hőbörög, hogy legyünk halkabbak.


2022. máj. 8. 23:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Én


Férjem nekem is nagyon ritkàn ébred a gyerekekre.



Igazából ha felébredne megcsinálná, de baromi morgós medve olyankor…

Sokkal hatékonyabb, ha én.


Viszont az ilyen éjjeleket, mint a mai utálom.

Ez a 3. Ébredésem, és amúgy is nehezen aludtam el este is, ami ritka egyébként… és most sem vagyok àlmod..

Máskor 3 percet vagyok maximum èbren..



Utolsó, én is emlékszem.. meg is lepődtem a válaszokon.

Főleg, hogy az én férjem is ilyen… de ezt a gyerekvállalás előtt is tudtam.

2022. máj. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10.

Felemelni? Akkor még kicsi?

Nagycsoportost nem emelem már. ;(

2022. máj. 9. 04:24
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ovis fiam többnyire egyedül jár mostmár pisilni, de nem esett kétségbe, ha a tesót én épp elláttam és nem tudtam egyből szaladni a naggyal ilyen ügyben. Kapaszkodjon meg minden kommentelő, aki szerint az apa aludjon csak. Ő ajánlotta fel, hogy intézi, ha épp úgy van, de amúgy sem bánja. Pedig 5kor kel és 5ig általában dolgozik. Sőt, volt egy időszak, amikor én már annyira kifáradtam az óránkénti kelésektől, hogy azt mondta, hogy egy hétig teljesen átveszi mindkettő ellátását (a lányom éjszakai cici nélkül is ugyanúgy óránként kelt).

De alapjáraton én kelek hozzuk többször, s "le is csapnám", ha azon hoborogne, mert hangos a fülének az az éjszakai egyetlen suttogás.

2022. máj. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy lusta férjed van!😡Nálunk a férjem nagy éberen alszik és ő pont le@arja hogy reggel kelnie kell.Ha valami van ugrunk mindketten,mert nekünk ez a természetes!
2022. máj. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagyhoz (4 éves) a férjem, a kicsihez (2 éves) én. Ez a kicsi születése óta igy van és a mai napig ébred szinte minden éjjel mindkettő,sokszor egyidőben, kettészakadni pedig nem tudok (külön szobájuk van).
2022. máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy alakult ki, hogy az éjszaka első fele az enyém, kb. 2-től pedig a párom ébred.

Már nagyok a gyerekek (7 és 5) így túl sűrűn nem keltenek minket. A pisilést évek óta egyedül intézik. Van pici lámpájuk, amit kivisznek magukkal, a fürdőben is van bedugva egy kis fény, így nem botladoznak.

Amihez kell valamelyikünk, az az orrvérzés (időről időre előjön), a vihar és a rossz álom.

2022. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd hogy nem kel fel rá. Max nem akar.
2022. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az kel nálunk, akit hívnak a gyerekek. Általában felváltva fordul elő. Ma éjjel az anya-anya volt a menő. Tegnap előtt az apa-apa még úgy is, hogy eleve ott aludtam egy szobában velük (általában nem ott szoktam). 6 és 3 évesek.
2022. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kisebb korukban, amíg sokszor ébredtek, rendszeresen azzal a kérdéssel indítottunk, hogy te hányszor keltél? :) Szóval az kelt, aki éppen meghallotta.

Most már iskolás mindenki, nekem frankón kikapcsolt szoptatás után az anyai ösztönöm, az ilyen hasfájós nyafikra a férjem szokott felébredni. A rosszat álmodtam-félékre inkább én. Szóval ahogy sikerül.

Megjegyzem MOROGNI, hogy a facé nem alszunk már megint, mindketten szoktunk. :)

2022. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

Azért azt se felejtsük el kinek mit dolgozik a férje.. Ha irodában ül, nem nagy dolog több ébredés után ott ücsörögni.

De vannak ám tűzoltók, rendőrök, orvosok stb, akik ember eletekert fekelnek, ha fáradtság miatt lassul a reakcioidejuk, folyamatos túlóra van és rengeteget vezetnek pl. Én soha nem várnám el, hogy ő keljen.

2022. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!