Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit foglal magába az hogy...

Mit foglal magába az hogy vannak problémás gyerekek?!

Figyelt kérdés
Születési rendellenességhez sérüléshez betegséghez lehet ezt kötni?!

febr. 17. 14:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
?! - ettől, hogy ezt használod, nem fog senki se szívesebben válaszolni. Netikett.
febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a lányom normális, nem beteg. Mégis problémás 🤷‍♀️
febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Vagy nem. Vagy nem tudják. Sokféle van.
febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
És, vagy, sem, is-is. Kb. így.
febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én beteg sérült emberke vagyok gyereknek is de nem foglalkoztak én velem mindig hogy nulla vagyok és senki
febr. 17. 15:28
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

terttamas

Nálad csak az bizonyított, hogy beteg felnőtt vagy. Nem hátrafelé kellene nézned, hanem a jelenedet megoldanod!

febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban is ugyanígy kinlodtam szenvedtem mint ahogyan most is semmi sem lett jobb
febr. 17. 15:40
 8/24 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan volt húsz harminc éve mint most
febr. 17. 15:41
 9/24 A kérdező kommentje:
Vegetálni vergődni egy egész életen át nem a legjobb és legvidámabb dolog ügy évtizedeken keresztül!!!
febr. 17. 15:55
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Felkereshetsz ilyen szervezetek, akik segítenek.. Kb ennyit tudsz tenni.


A problémás gyerek lehet bármilyen, születési gond is, de lehet szerzett is. Szerintem a legtöbb az idegrendszeri másság, néha olyan is, amit nagyon alapos vizsgálatokkal lehetne csak kimutatni, de erre nyilván nincs keret.


Ha ilyen gyerek voltál, tudd, hogy nem vagy és nem is voltál egyedül, rengeteg ember él így, és most sem tudnak rajtuk segíteni, ugyanaz a helyzet, mint régen. Keress valamilyen támogató szervezetet, csoportot, érdemi segítséget nem fogsz kapni, mert egyszerűen nincs. Esetleg érdemes pszichiátertől gyógyszert kérni, azok segítenek, de csak ha megtalálod a nekedvalót.

febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!