Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit foglal magába az hogy...

Mit foglal magába az hogy vannak problémás gyerekek?!

Figyelt kérdés
Születési rendellenességhez sérüléshez betegséghez lehet ezt kötni?!

febr. 17. 14:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

önöknek :)

Tegeződni szokás, ha téged tegeznek neked nem kell magáznod csak hivatalos helyen vagy ördeg nyanyákat olyan 50-60 fölöttit.


Az életed sok része el van szúrva ahogy olvasom.

Tipikus bentűlös tv/internet világban nőttél fel.

Ez vezet ide.

Ennek következtében nem szocializalódtál es nem tudod hogy kell kezdeni.

Egyszerűen el kell kezdeni, nem kell semmi extra .

Az ráadás hogy viszonylag szegény környezetből jösz.

Hát nek tudom mennyi idős vagy de vannak jó tanfolyamok ha idősebb, ha fiatalabb vagy vagy sulizol akkor vannak jó képzési lehetőségek, es muszálj ha normálisabb életet szeretnél vmit tanulni.

A tanfolyamokkal kapcsolatban irhatsz privit.

A többivel kapcsolatban annyi hogy hagyj fel a nettes vilaggal es tolts tobb időt kint . Edzőterembe járj ez az első lépés es internet helyett toldsd kint a szabadidőd.

Na de ehez akarat kell. Ha ez nincs a jó Isten sem tud rajtad segíteni

febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
(bocsi utolag a nyanyázást, nem akartam volna senkit bántani ,ha vki idősebb olvassa, azt csak jelképesen írtam)
febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21, 30-as évei közepén, végén jár, így bukta
febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sok minden miatt lehet problémás egy gyermek. Genetikai rendellenesség, elszúrtak valamit a szüléskor, vagy rosszul nevelték/nagyon sok negatív hatás érte a neveltetése során.
febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!