Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rendőr tanuló vagyok és az...

Rendőr tanuló vagyok és az öcsém azzal szórakozik hogy fel hívja a mobil és vonalas tudakozókat be mondja a igazolványom számát és híres emberek számát kéri le és jó pénzért el adja a számot a iskolában. Hogyan szoktassam le erről a hülyeségéről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 23:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

23:00, teljesen igazad van! Ebben az egészben az a kisebb probléma, hogy öcsike egy felelőtlen tahó, akit az sem érdekel, hogy a testvérét kirúghatják miatta a munkahelyéről.

A nagyobb probléma az, hogy milyen alapon ad ki a tudakozó titkosított számokat bárkinek, csak azért, mert az rendőrként mutatkozik be??? Az meg sem fordul a tudakozós hölgyek-urak fejében, hogy ha a rendőrségnek dolga van valakivel, akkor - általában - nem telefonon akarnak vele beszélgetni??

2011. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
61%
Süss neki Szilvásbuktát mert azt szeretem :D
2011. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
44%
EZ FAKE... undorito..
2011. szept. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért, de le lehet kérni szinte probléma nélkül titkosított számot, akár rendőrigazolvány nélkül is, némi kreativitással. Tapasztalat.
2011. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

Ha rendőrtanuló vagy, akkor tudnod kell a választ. Ha még nem tanultátok, kérdezd meg a tanáraidat.

Bűncselekményeket valósít meg... Te meg allampolgari kotelessegedet mulasztod el, ha nem jelented fel a rendőrségen őt.

35N

2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
kamu az egész.titkos számot nem adnak ki telefonon még akkor sem,ha valaki valamilyen igazolvány számot bemond.ha meg nem titkos,bárkinek kiadják.vagy az egész kérdés kamu,vagy az öcséd szivat
2011. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

ez kamukérdés, jelentettem is!


tanulóként nincsen igazolványszámod cimbora!!!


/ egy hivatásos /

2011. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
diákigazolvány számomat adta meg a telefonba és azt mondta hogy nem ő hanem én vagyok.
2011. szept. 26. 17:42
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
egy diákigazolvány-szám hogy igazolhatná a tudkozóban ülő ügyfélszolgálatos számára, h valóban rendőrrel beszél? amit ilyen körülmények között az öcsédnek kiadhat, azt bármelyik betelefonáló civilnek is a rendelkezésére bocsátaná. amúgy, megkockáztatom, hogy a rendőrök többnyire nem a nyilvános tudakozót hívják...
2011. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%

A Tudakozóban dolgozom. Cáfolnám ezt az egész kérdést, ha az ügyfél elérhetőségei titkosak, nem csak hogy nem adhatom ki őket, de még én sem látom, csak egy információt, hogy azon a néven/azon a címen titkos szám van bejelentve. Lehet erőlködni, ha akarnám se tudnám megmondani senkinek a titkos telefonszámát, mert nem látom!


Másrészt gyakran hívnak rendőrök is, bemutatkoznak ranggal együtt, ha helyszínen vannak, vagy ha kapitányságon, rendőrőrsön, akkor azt mondják, melyikről hívnak. Hívhatna Orbán Viktor is, számomra csak egy ügyfél lenne ő is a napi több 100 hívó közül... Attól mert rendőr valaki, nem kap több jogot egy átlagos ügyfélnél, ő is csak a publikus illetve az adatbázisunkban szereplő adatokat kaphatja meg.

2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!