Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utazós bilinek kinek milyen...

Utazós bilinek kinek milyen vált be?

Figyelt kérdés

Elkezdtük a szobatisztaságot és gondolkodom, hogy milyen bili kéne akkor, amikor nem vagyunk itthon. Kislányról van szó. Kinek milyen vált be, akár konkrét termékkel? Ezeket néztem:


Ez használható wc szűkítőnek is:

[link]


Sima bili, de cuki:

[link]


2022. ápr. 20. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Dm eldobható 600ft
2022. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Sose használtunk bilit úton... Vagy bokorban, fűbe pisilt a gyerek, ha pedig bent voltunk pl bevásárlóközpontban, akkor wc-re mentünk. A fiam állva, a lányomat tartottam a wc fölött
2022. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy sima bilit és beraktuk a kocsiba, soha nem használta, mindig visszatartja hazáig, nem sok értelmét látom, azoknak amiket linkeltél.
2022. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vittem semmi ilyesmit és bokorba, fűbe se pisilt soha, mindig képes volt hazáig vagy a legközelebbi kulturált mosdóig tartani.

Ez egy óriási előnye, hogy akkor kezdtük, amikor tényleg megért rá (egyik 3 felett, másik majdnem 3 évesen).

2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 éves lesz, amúgy nagyon ügyes, de még csak most kezdtük, tapasztalatlan vagyok.
2022. ápr. 20. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

2 évesen hova sietsz?

Ez nem egy folyamat, hogy "na egyre tovább bírja". Addig értelme nincs belekezdeni, amíg váltóruhával meg bilivel kell menni a sarokig is.

Ha valóban szobatiszta lesz, akkor egyik napról a másikra órákig bírja két pisilés közt és nem kell készülni.

2022. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 nem értelek.. Ti nem mentetek sehova pár óránál többet?

Pl. mit kell csinálni, ha vendégségbe megyünk? Szerintem a gyereknek is komfortosabb egy ismert bili, vagy wc szűkítő. A nagy wc nem kényelmes egy ekkora gyereknek, akkor sem ha tartom.

Azt is értem, hogy lehet nincs erre szükség, de nem értem miért gondolod ezt sietésnek.

2022. ápr. 20. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:

7, hogy ne mentünk volna. De egy gyerek még 6 évesen is kicsi a felnőtt wc-hez. Addig tervezed hurcolászni magaddal az utazó bilidet? :D

Egyébként bárhova megyünk, nekem hamarabb kell mosdót keresnem, mint bármelyik gyerekemnek, így sose volt ebből gond.

2022. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor szobatiszta lett, én is úgy gondoltam kell utazós bili. De szerencsére nem 10 ezerért vettem, hanem 600 forintért a kínaiban. Soha nem használta, nem fogod magaddal vinni a vendégségbe a bilit és máshova sem. Csak egy példa, úszás előtt szokott pisilni az uszodában a nagy wc-be. Amikor nálam van a úszós cucctól, a papucsig minden, nem fogok még egy bilit is magam után húzni. Semmi baja nincs azzal ha belepisil a nagy wc-be és fogom, sőt ez nagylányos dolog neki. A játszótéren se láttam senkit bilivel. Nálunk a fűbe szoktak pisilni a játszótér mellett. Az én lányom pedig sehova, mert nagyon sokáig tudja tartani.
2022. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerzek egy dm-es papírbilit, aztán azzal kitapasztaljuk, hogy kell-e.
2022. ápr. 21. 11:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!