Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez már jò hìr, ugye ?

Ez már jò hìr, ugye ?

Figyelt kérdés
Kisfiam napok òta jelez nappal is, hogy anya,pisi! Ès szèpen ül is a bilire, pisil. Ma kakált is bele. Ha jekez ès ledobjuk a pelust szinte száraz vagy minimális van benne. Előtte volt pár baleset (pròbálkoztam a pelus levètelèvel), naciban hagytam, de nem is baj, megtapasztalta milyen az mikor full pisis mèg a zoknija is. 3 napja ez megy. Szokott visszaesès lenni? Szeptembertől ovis lesz, ìgy nagyon kène már ez a szobatisztaság ...
2023. máj. 8. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen értük el ezt. Ovikezdésnél 3 évesen már 1 éve szobatiszta volt. Ovikezdés után durván visszaesett. Kb 1 hónapig bepisilt. De csak itthon. Akár napi 5x.

Utána visszaállt minden.

2023. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Probalkozzatok szepen, a lenyeg h ne eroltesd,csak gyakorlassal menjen. Szeptemberig rengeteg idotok van meg.

Lehet visszaesés, foleg ejszakai balesetek. Azt hiszem fiuknal 7 eves korig normalis ha visszaesik. Lelki okok, trauma, valtozas okozhatnak ilyet. De nyugi,szepen haladjatok, aztan minden rendben lesz :)

2023. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kisfiam 2,5 èves.
2023. máj. 8. 22:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Első: s ilyenkor visszaadtad a pelenkát vagy hagytad balesetezni ? Ti a helyemben raknátok a pelust rá? Este fürdès előtt leveszem, de mivel ma is szèpen szòlt, holott pelusa volt, nem gondolnám, hogy egèsz nap pelus nèlkül kène hagynom. Ha 30 fok lesz a lakásban, nyilván eg, kis gatya lesz rajta csak.
2023. máj. 8. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Hu ne hagyd rajta a pisis ruhát, nagyon megalázó és pont emiatt fog félni elengedni. A legjobb, hogy ok semmi baj, segíts feltörölni, bedobni a ruhát a mosógépbe, de ez egy gyakori tévhit, hogy érezze csak milyen ha bepisil, majd megtanulja. Ha szól szépen én nem adnék rá nappal pelust.
2023. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy állni hagytam benne, csak mikor bepisilt mutattam neki, hogy olyan lett a nacija, zoknija is, mert becsurgott. Csak addig volt benne, mìg hoztam a szekrènyből tiszta ruhát. Köszönöm szèpen :)
2023. máj. 9. 07:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van energiád nem visszaadni, és annak a következményeire, akkor nekem azt javasolták, hogy ne adjam vissza. A nagynál nem is adtam, ő 2 éves kora előtt kicsivel lett szobatiszta, de időnként (kb. 1-2 havonta egyszer) előfordult, hogy bepisilt. A kicsinél megmondom őszintén nem volt energiám és kedvem húzogatni az ágyneműt, ő 3 évesen lett teljesen szobatiszta, 2,5 éves korától fokozatosan pisilt egyre többet a bilibe, de nála visszaadtuk a pelenkát, illetve éjszakára 3,5 évesen hagytuk el, mert kérte, pedig már hónapok óta max 1x pisilt csak be éjjel.
2023. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6. Ja értem, így már világos 😁 ne tudd meg hányszor hallottam, hogy hagyni kell a gyereket a pisis ruhában, meg ágyban hagyni, borzasztó.
2023. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel pelussal szòlt,h pisi. Ezután nem adtam vissza ès megint pisilt, majd kakált is a bilibe. Nagyon büszke vagyok rá :) Èjszaka az más tèma, persze. Mèg sokat pisil reggelre, mivel megiszik 180 ml tejitalt este vacsi után. Először nappalra legyen meg a dolog.
2023. máj. 9. 09:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ezeket a "jò" tanácsokat mondták sokan, hogy hagyjam a pisibe, kakiba. 😬 Nyilván nem teszem, csak arra a pár percrey mìg kap szárazat. Mivel 10 körül járunk ki ès dèlután is akkor ráadom, de a maradèk időben nem fogom.
2023. máj. 9. 09:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!