Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi lehet a baj? Nagy az ok az...

Mi lehet a baj? Nagy az ok az aggodalomra, veletek is történt hasonló?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiam szobatiszta. Ma reggel elment kakilni, majd szokásosan szólt, hogy menjek törölni. Mint minden normális szülő, megnéztem , hogy mit produkált. A "termék" normális volt, nem híg, nem szilárd, "normális színű".

Mindig nedvessel törlöm a popót, ahogyan most is. Az első törlésnél láttam hogy egy ici pici foltban (kb fél centi) élénk piros a papír. Következő törlésnél és az azt követőeknél nem volt vér, csak az elsőnél. A kakiban nem láttam elváltozást, vért.

Kérdeztem és nem fájt neki a kakilás. Továbbra is jó kedvű, ugrál, és nem nyúlkál oda.

Talalkoztatok már ilyennel? Menjek vele ügyeletre ? Mi lehet ez?


2023. júl. 4. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha friss, piros fér, az ott keletkezett a végbélnél. Ha nem is érezte, hogy fáj, elpattanhatott egy hajszálér.

A véres székletben a vér már alvadt, sötét vagy fekete.

2023. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

🤦 édesjóisten..

Para mami a fedélzeten..


Semmi baja a gyereknek. Te is megsérthetted a nedvestörlővel is.


Teljesen normális székletnél is előfordulhat pláne ha nincs elég nyák a széklethez, hogy véletlen megsérti a hámréteget.



Bélgyulladásos vagyok és belső aranyérem is van.

2023. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem valamelyik nap volt ez 😅

Nem foglalkoznék vele a gyerek esetében sem

2023. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy valami "élesebb " kajadarab volt a kakiban, ami picit felsértette. Mondjuk valami emésztetlen mag, zabszem, stb. Esetlegbha eszik magvas dolgokat, biztosan az lesz.

Biztosan egyedi eset volt, nehogy ügyeletre rohanj vele, mert csak neki lesz kellemetlen mikor megturkálják csakazértis.

2023. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Akinek meg sose verzett a segge, miert ne ijedhetne meg ettol?!

A ver sose NORMALIS. az egy dolog, hogy semmi nagyobb bajra nem utal valószínűleg jelen esetben..

2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami kis pici helyi sérülés, nem lesz semmi baj. :)
2023. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!