Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kaphatok ötleteket? Tippeket ?

Kaphatok ötleteket? Tippeket ?

Figyelt kérdés
3.5 kislànyom sehogysem akar ülni bilire,de wcre sem wc szükitővel sem.. mindent ami eszembe jutott kiprobáltunk.. rég probálkozunk.. szünetett is tartottunk… nem volt soha megszidva kényszeritve hogy féljen! Akár 3-4 orát is tudja tartani a pisit és mikor már szerintem nem birja sirva kéri a pelust.. nem tudom màr mi tévő legyek.. eddig nem streszeltem de most esküszőm már nem tudom mit talàljak ki hogy sikerüljőn és hogy lássa nem rossz dolog ha pisilik bárhova is csak ne pelusba.

#Szobatisztasság
2023. szept. 25. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az én módszerem. Lányom szobatiszta volt már, de csakis pelusba volt hajlandó kakilni még 4 évesen is. Se wc, se bili, bármit próbáltunk, nem akarta. Végül az óvónő tanácsára azt mondtam neki, hogy ekkora méretben már nem gyártanak pelust. Kérte hogy nézzem meg másik boltban is. Ugyanazt mondtam újra. Mikor rájött hogy nem lesz pelus, láss csodát, wcbe kakilt! Onnantól kezdve sosem látott többé pelenkát. Ehhez a módszerhez az kell, hogy légy nagyon határozott és semmiképpen se engedj ebből. Sok sikert!
2023. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!