Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Amikor már csak kakihoz...

Amikor már csak kakihoz kellett a pelenka, milyet használtatok? Ugyanúgy márkásat, vagy jó lehet a harmadosztályú/noname is?

Figyelt kérdés

Nekünk már csak kakihoz kell, azt csak pelusba akarja, viszont elfogy lassan a megbontott csomag.

Arra gondoltam, hogy érdemes lehet-e mostmár nem márkás, drága pelust venni ezekhez, csak ilyen százforintosban kapható "zsákos" pelenkát? Tekintve, hogy jóval olcsóbb, és már nem kell attól tartani, hogy kifolyik, meg sok pisit el kell bírnia, hiszen csak feladom rá, kakil bele, és leveszem. Tehát csak pár percet van rajta. Szerintetek jó lehet erre a noname pelus is, vagy vegyek inkább ugyanúgy ismert pelenkát? Ti milyet vettetek erre az átmeneti időszakra?



febr. 25. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen jó az olcsó, pár percig lesz rajta csak.

Plusz szerintem nem jó a túl kényelmes, az nem motiválja annyira a pelenka elhagyást...

febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Èn ilyen esetre 2-3 hasznàlt mosható külsőt szereznèk be a mèretèben.

Szemèlyes tapasztalatom nincs, az èn gyerekem fordìtva szobatisztult, bilibe kakilt ès a pisihez kellett pelenka. :D

febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó az olcsó, mi azt is vettünk. A kisfiamnak éjszakára vettünk márkásat, de nappal arra a 2 percre sajnáltam elhasználni, így vettünk olcsóbban.
febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyunk nappal kakihoz még kéri a pelenkát illetve este is még a biztonság kedvéért rá adom mert vannak még balesetek van mikor szól van mikor nem,én olcsó fajtát vettem teljesen jó még annyi hogy a bugyi pelenka sokkal praktikusabb mint a sima. Szerintem felesleges megvenni a drágát azért a pár percért míg bele kakil illetve nálunk éjjel is megfelelt.
febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén minek kellene drága? Mikor még pici, és éjjel nappal rajta van, akkor oké, én is megvettem a drágát, de ha ilyen kaki gondok miatt kellett volna tovább, biztos vmi olcsót veszek.
febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a célra szerintem jobb a noname. Egyrészt kevesebb ideig van csak rajta, másrészt ha annyira nem kényelmes neki a pelus, hamarabb hajlandó lesz elhagyni
febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig dm-es pelust használtunk, nekünk tökéletesen megfelelt a legelejétől. De amúgy ha csak kakira kell, szerintem teljesen jó bármilyen érzékenyebb bőrű babáknak is.
febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!