Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Egy 2éves kisfiút hogyan kell...

Egy 2éves kisfiút hogyan kell megtanítani pisilni? Állva vagy ülve?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés (belül tudom, hogy ülve kell) de azért megkérdezem, mert első gyermekem 😊
márc. 29. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Most még ülve, majd ha kicsit nagyobb lesz, akkor ráér megtanulni állva is.

Az oviban ülve pisilnek, hogy ne kelljen annyit takarítani, ha véletlenül mellé megy..

márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én itthon ülve tanítottam, az oviban megtanították állva. Azóta ha olyan helyen vagyunk állva pisil, itthon általában még mindig ülve, mert vhogy fellépővel is magas neki a wc. (Nemrég múlt 3 éves.)
márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mivel fiú, ezért állva. Vagy az apja is ül közben? Felesleges raszoktatni a hülyeségre, tanulja meg ezt egyből. Oviban is állva kell.
márc. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy 3-as?


Egy felnőtt férfi tud normálisan pisilni, úgy, hogy nem hugyoz össze-vissza közben. Egy 2-3 éves nem.


Mellesleg, férfiak is pisilhetnek ülve, van, aki így szokott, ami teljesen normális dolog, nem h7lyeség, nincs előírva, hogy pasik csak állva pisilhetnek, mert úgy is tudnak, az csak egy opció nekik.


Kérdező, természetesen ülve tanítsd.

márc. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy akarod.

Nálunk biza az apja is leül, 3-as. Az állva opciót csak idegen helyen használja. A nők is tudnak "állva" (wc fölé guggolva), mégis leülünk otthon.

márc. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Én is is tanítottam.

Mivel a wc-t nem érte fel, a bili viszont nagyon alacsony volt, igy a lakásban csak ülve pisilt míg bilizett. Kb 3 évesen szokott át a wcre, azóta állva pisil csak.

Amikor tanulta, nyár volt, rengeteget voltunk udvaron. Így ottkinn az álva pisilést tanulta meg.


Ovit 3.szülinapján kezdte. Oviban is állva pisilnek a fiúk.

márc. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ülve kezdtük mindháromnál, utána tanította az apjuk nekik állva. Amióta nagyok azóta úgy pisilnek, ahogy akarnak. A nagy 14 évesen is ülve szokott, a kistesók ovis koruk óta állva. A férjem is ülve szokott itthon, máshol állva. Ki hogy szereti.🙂
márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Àllva tanìtottuk. Sokkal praktikusabb szerintem.
márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Ülve tanítottam. Az oviban is ülve pisil (középső csoportos)

Tud állva is (nyilvános wcben)

de ezt kb 1 éve próbáltuk először


A férjem is ülve pisil itthon 😁

márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!