Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros anyukák, szülés...

Császáros anyukák, szülés után hanyadik napon volt tejetek, és addig amíg nem volt, mit/hogyan evett a babátok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Péntek hajnalban született a gyerek, hétfő hajnalban kezdtem érezni a cici fájdalmat. Első nap csak forralt vizet kapott, utána tápszert.
2020. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

3-4. napon lövellt be a tejem mind a két császárom után.

Egy kis tápszert kaptak pótlásnak a kórházban, illetve a fiam még itthon is első pár nap, de utána mind a ketten anyatejesek lettek.

2020. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Kolosztrum volt, már az elején. Hétfő este volt császár, péntek délután lövellt be a tej rendesen. Addig kapott kb 3 alkalommal tápszert, fejtem, szoptattam mint egy fejőstehén.
2020. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Hiába volt nonstop mellen, sosem lövellt be.
2020. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Mire kitoltak a műtőből, ömlött a tejem. 😅 Mondjuk én vajúdtam sokat mindkettővel, így tudta a testem, h mi történik. 😊
2020. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát valamennyi volt az első naptól kezdve,de igazi mennyiség csak valamikor a 7-10.napkornyeketol.Attol kezdve nem kellett pótlás.
2020. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem már a terhesség alatt jött egy kicsi előtej mindkét esetben, nem is kellett pótlás mert hamar jött szülés után a megfelelő mennyiség. Az első császárom sürgősségi császár lett (2 nappal a császár előtt indították), a második program császár volt, de pár nappal a kiírt dátum előtt megindultak a fájások, pár órát vajúdtam a császár előtt.

Több mint 1 éve nem szoptatok, de pár csepp simán jön ha megnyomom a mellemet. Voltam vele dokinál is.

2020. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Péntek délután kettőkor indították a szülést

Este 7-ig vajúdtam, végül császároztak

Másnap, szombat délben már volt pár csepp, vasárnap már rendesen szoptattam.

Belefelé forduló mellbimbóim vannak, de egy szuper csecsemős nővérke úgy megtanított szoptatni, hogy több, mint 2 évesen választottam el a gyereket.

2020. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem se lovellt be sosem.. 5 ml t fejtem le 40 perc alatt. Sosem feszult,sose fajt. Mintha nem is lettem volna terhes,ugyanolyan maradt. Nem tudom miert :(
2020. nov. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Másnap ahogy kijöhettem az őrzőből, és megkaphattam a babámat kifejtem az előtejet,mert meg voltak duzzadva a melleim. Aztán már tudott szopizni rendesen,40-50 miliket szívott. A tápszert nem fogadta el sose. Januárban 2 éves lesz, és még mindig anyatejes.
2020. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!