Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sokat esztek szoptatatás alatt?

Sokat esztek szoptatatás alatt?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de én zabálok!már 6 hós a kisfiam még csak kóstólgatunk,de ahogy egyre több tejcsi kell neki,én is egyre többet eszek!De ennyire?Egész nap mindegy hogy szendvics,leves,vagy nasi,a nagylányom édességes-szekrénye mellet(mindegy hogy csoki,vagy cukorka)jövet,menet mindíg belesek,mi mozdítható,vagy a hűtőbe keresek,joghurt,bármi,gyümölcs is jöhet.Már néha szégyenlem magam,zavarba ejtő hogy állandóan ennék.Nem vagyok terhes,nem is hízok,nem ezért zavar,csak félek hogy ha kitágul a gyomrom nehéz lesz leállni róla és ha már nem szoptatok mind rajtam marad!(de persze sokat is iszom erre odafigyelek)Ha van így más is írjatok légyszi,elég hülyén érzem magam!
2010. szept. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nyugi én is igy vagyok ezzel de általában éjjel jön rám amikor felébredek,nehezen de meg tudom túrtösztetni magam csak az a baj h ma voltunk dokinál és azt mondta h zabáljak mert nem elég zsiros a tejcsim és emiat nem hizik eleget a babám

szerintem azért enénk álandóan mert megszoktuk a terheségűnk alatt

én azért nem mertem nasizni mert a párom van olyan aranyos h le tehénez meg ijesmi

jó babázást, szia

2010. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennék, de visszafogom magam, máskülönben már 80 kló lennék:-)))

Így csak 67-68 vagyok.

Másfél éve szoptatok, terhesség előtt súlyom=szülés utáni súlyom, még mindig tartom

Cukrot nem használok, csak édesítőt és gyümölcscukrot.

Vagy diabetikus édeséségeket veszek.


(második terhességemnél cukorbeteg voltam)

2010. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:

a tejed milyensége nem ettől függ

2010. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnállak az én párom csak nevet,de én tényleg nem is híztam,még 5 kg rajtam van,de az ráér.Sajna én terhesség alatt nem tudtam rendesen enni,mert szenvedtem a gyomorsavtól.
2010. szept. 16. 22:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is 67kg vagyok!Köszi hogy írtok!
2010. szept. 16. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Már a második babámat szoptatom, és mindkettőnél farkasétvágyam van (volt). Amikor az első gyerekemnél elhagytuk a szoptatást, sajnos egy darabig még sokat ettem, pedig már nem voltam éhes, csak hozzászoktam a rengeteg nassoláshoz. Nagy önfegyelemmel szoktattam le magam róla. Most, újra szoptatok, de megint elengedtem magam (sok édesség, éjszakai étkezések stb.). Mondjuk engem fogyaszt a szoptatás, úgyhogy ehetek. Nagyon szerencsés alkat vagyok, még így is fogytam, hogy habzsolok.
2010. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

második:

nem szoktam édes péksüteményt enni reggelire, mert attól még éhesebb leszek délben,vagy még előtte mintha nem reggeliznék, vagy, mást ennék

2010. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is zabálok, de megpróbálok egészségesebb dolgokat enni, hogy ne kezdjek el hízni. De ennem muszáj, mert a babám 3 hónapos koráig folyamatosan fogytam: reggeli és vacsora 2 szelet rozsos kenyér, az egyik szendvics, a másik lekváros (mert az édeset is folyamatosan kívánom). Ebédre mindig főtt kaja, mert ha nem, akkor majd éhen veszek, és van, hogy kétszer ebédelek. Tízórai és uzsonna joghurt, gyümölcs vagy műzliszelet. És vacsora után még van hogy megeszek egy almát, és szotyizok is.

Úgy képzelem, hogy nemcsak a tej miatt kell ennyi plusz kaja, hanem mert talán felgyorsult az anyagcserém is. Régebben feleennyi kaján is jól elvoltam.

2010. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül!Nekem nagy bajom hogy reggelizni nem tudok,akármilyen fontos.Aztán főzés közben kóstolgatok,alíg várom készen legyen,közben bekapok egy-két kekszet,a kislányom reggeli maradékát,ebédelek,aztán délután folyamatosan eszek.Én is kívánom az édeset,pedig sohasem voltam édes-szájú!Előbb jutott eszembe a sós ropi mint a csoki,teljesen meglepődök magamon!Ja igen,másik nagy hibám,én vagyok a "konyha-malac" a 3és fél éves lányom után!DE nincs szivem kidobni a sok finomságot amit otthagy!
2010. szept. 17. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!