Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem tudok géppel fejni?

Miért nem tudok géppel fejni?

Figyelt kérdés
Elektromos Medelám van. Viszont kiszív kb. 5 ml-t, és ennyi. De kézzel még további 30 ml-t ki tudok fejni. Hiába vettem a mellszívót, kézzel kell fejnem. Ez miért lehet? Más is volt így?
2009. jan. 6. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia én is így voltam, ezért a mellszívóm a kukában landolt. Hogy miért lehet, nem tudom, a szoptatásban ha nem gátol, fejj kézzel. Más választásod úgy sincs sajnos, esetleg próbálj ki más mellszívókat is, ha megteheted.
2009. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam a Medelával, meg a Pesztonkával, meg még egy fajtával is. Végül Aventet vettem, és ez aztán kiszív mindent anélkül, hogy fájna. :)
2009. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anno dilemmáztam, hogy Medela vagy Avent legyen. Végül a Medela mellett döntöttem :( Hát, marad a kézi fejés...Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. jan. 6. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom pontosan, hogy az elektromosnál hogyan van, de a kézinél egyszer a membrán szakadt el, máskor pedig a pumpa alján egy gumitömítés ment haza, azért nem tudtam fejni csak pár ml-t. Nézd meg alaposan, lehet, hogy csak egy alkatrész sérült.

2009. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Medela gépivel 20 ml avent kézi 70ml!! Szánd rá azt a 13000 ft-ot hidd el megéri!!!!!! Nagyon eltalálták! Én áldom érte az eszem,hogy megvettem! A Medela szerintem annak való akinek tényleg rengeteg teje van! Mert barátnőmé volt ő tej leadó is volt ő imádta! Én tejleadó nem leszek de így viszont jól tud lakni a babám!
2009. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meggyőztél, eladom a Medelát, és veszek egy Aventest :))
2009. jan. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!