Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy ne apadjon...

Mit tegyek, hogy ne apadjon el a tejem? Öntsetek kérlek belém erőt!

Figyelt kérdés
Férjem megcsal, tegnap bizonyosodott be. Azután kezdődött, hogy megszültem. Eddig is sejtettem, de most van rá bizonyítékom. 3,5 hónapos a kisbabám. Mérhetetlen ideg és feszültség van bennem... ordítani tudnék, és az összes haragomat rájuk zúdítani. Persze tagad mindent...
2010. nov. 23. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valopert beadni, gyorsan elvalni. Tejtermelest akkor tudod fenntartani, ha sokat szoptatsz es nem adzs mast a babnak. Igyal szoptatos teat, meg egyel sok pattogatott kukoricat, ez valamiert megdobja a tejtermelest. Kerjel segitseget anyukadtol, barataidtol.


Legfontosabb dolog lehiggadni, hideg fejjel megtenni ami szukseges. Ne aggodj, minden rendben lesz. Aztan egy ev mulva mar csak nevetni fogsz az egeszen. Legfontosabb a fentiekbol a valoper mielobbi lerendezese.

2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kriszti83 ***** válasza:
100%

Erőltess magadra némi nyugalmat, tudom hogy nehéz, de muszáj és képes vagy rá! Igyál sok folyadékot, használj mellszívót a szoptatások után.

Jó lenne, ha le tudnátok ülni a pároddal egy őszinte beszélgetésre. Tutira megcsal?

2010. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megcsal?
2010. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pakold össze a cuccait és rakkd ki az ajtó elé.

Maximum laposkúszásban jökhet vissza küszöb alatt..

egyszer talán

És én tuti megtépném azt a csajt.

2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző

rakd

2010. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


3 homeós bogyó van ilyesmire; CH30, C30 vagy D30 hígításban javasoltak


IGNATIA: ha tej mennyisége gyász miatt csökken. Ásítozás, általános gyengeség, torokban gombózérzet kísérheti a tüneteket


HYOSCYAMUS: Ha féltékenység áll a háttérben. A beléndek a középkori boszorkánykenőcsök egyik alapanyaga volt, mert alkaloidái heves érzelmi reakciókat váltottak ki.


CHAMOMILLA

Ha a tejproblémát hirtelen düh okozza. Fájdalomcsillapító, nyugtató-

2010. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még egy:

PULSATILLA - 5CH vagy D4

Állapotra a sírósság, megfelelési vágy jellemző, és az, hogy minden tünet javul. ha friss levegőre megy. Női szer, alacsony potenciálban tejet serkent, magasban a szülés utáni depresszió, PMS szere

2010. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és a férjed egy disznó. AMúgy is undorít a hűtlenség, de egy kisbaba mellett... Amíg az ő gyermekét hordtad a szíved alatt, életet adtál neki. Sajnos ilyen embernek nincs helye az életedben.
2010. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget!

Sajnos több jel is mutatott arra, hogy van valakije, de megtaláltam a telefonjában az sms-t, amit az a dög írt neki. Tagad mindent, és még ő fenyegetőzik, hogy ha elmegyek, akkor többet nem is jöhetek vissza. Talán jobb is.

Amiket írtatok tejre, kipróbálom, mert sajnos már most érzem, hogy kevesebb, az éjjel 4x kelt a kislányom enni. :(

2010. nov. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!