Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek hogy ne apadjon el...

Mit tegyek hogy ne apadjon el a tejem?

Figyelt kérdés
4. gyermekemet szoptatom de ilyen még sosem volt.hiába iszom a szoptatós teát,iszom egész nap a vízet mint a güzü,eszem rendesen és mégis egyre kevesebb a tejem.éjjel gyűlik mert akkor kihagyunk 1 vagy 2 etetést de a reggeli szoptatás után már nem termelődik csak nagyon kevés:( szomorú vagyok nagyon.volna még valami amit tehetnék hogy több tejem legyen?
2011. máj. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A malátás italok sokkal eredményesebbek, mint a szoptatós tea. Pl. alkohol mentes (lehetőleg barna) sör, cikória kávé (koffeinmentes). Ezeket próbáld ki! :)
2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
More milk kapszula, vagy homeós bogyó (Urtica urens). Esetleg másik fajta szoptatós tea. Nekem a Laktoherb nem vált be, de a Fitolac jó.
2011. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek mind jók, amiket írnak a többiek, de én inkább minél többször ciciztetnék, és az éjjelit se hagynám ki, mert akkor termelődik a legjobban újra. Ha a babád nem igényli, akkor meg fejjél, hogy szaporítsd a tejcsit, mert hiába a sok csodaszer, a baba szopása serkent a legjobban.


Sok sikert!

Ja, és próbálj pihizni, lehet hogy fáradtságtól van...

2011. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet! Az éjjeli szoptatás elhagyása általában kevesebb tejhez vezet. Az éjszakait nem venném el, és nappal is gyakrabban tenném. Ha nem kéri, akkor még az is jobb, hogy két etetés között fejsz. Ennél egy tea sem hatásosabb.
2011. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget!
2011. máj. 19. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!