Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki igény szerint szoptat és...

Aki igény szerint szoptat és tejleadó az segítene hogyan csinálja és lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

szóval evés után mennyi időre fejsz és mennyit?

és mi van ha evés után fejek leadásra de egy óra múlva meg az én babám lesz újra éhes (gyakran előfordul) akkor neki marad még a ciciben tej?

és így magunknak is tudok még lefagyasztani későbbi időkre vagy csak leadásra?


lehet, hogy sok buta kérdés, de nem tudom ez hogy megy.

felkértek tejleadónak, hát nem tudom....


2011. jan. 26. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Szia!

Milyen idős a babád?

Kb. mennyi tejed van egy nap?

Én anyatejleadó vagyok,napi 2 liter tejem van,1200 grammot adok le.

Amíg kisebb volt a babám és kevesebbet szopizott,addig szopi előtt mindig fejtem le valamennyit,mert az első tej hígabb és ő ne csak azt szopizza ki,hanem a zsírosabbat is,majd szopi után lefejtem az összeset.

Most már 5 hónapos,úgy csinálom,hogy szoptatás után egy fél órával mindkét mellemet lefejem,így lesz a következő szopira is.Viszont reggel még mindig szopi előtt fejek,mert akkor nagyon sok van,szintén amiatt,hogy a zsíros tejhez is hozzájusson.Nekem is volt már úgy,hogy egy óra múlva kért enni,de addigra már termelődik tej,úgyhogy éhen nem marad,de én már annyira ismerem a babámat,hogy tudom kb. mikor lesz éhes és ahhoz időzítem a fejést.Idővel bele lehet jönni,csak az eleje nehéz.

Üdv

2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a babám éppen ma 3 hetes, még össze-vissza eszünk, azaz igény szerint, tehát hol óránként hol 4 óránként, még nem tudom őt kiismerni ilyen szempontból.

hogy mennyi tejem van egy nap azt sem tudom, mert nem mérem. idegesített a mérleg, volt hogy szopi után kevesebbet mutatott, stb. de szépen gyarapszik.

2011. jan. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!