Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos a babám, miért...

10 hónapos a babám, miért olyan nehezen indul be a tejleadó reflex? Elmegy a tejcsim?

Figyelt kérdés

Az első babámnál nem is figyeltem ilyesmire. De most idáig annyira éreztem azt a bizonyos bizsergést amikor megindul a tej és most sokszor percek kellenek míg elindul. Mi lehet az oka. Sokszor alig van türelme kivárni hogy meginduljon.

Mit tegyek? Egyáltalán tehetek valamit?


2011. ápr. 22. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy mitől lehet, azt nem tudom, de talán ha egy picit rátennéd a mellszívót szoptatás előtt, hogy stimulálja, ill. beindítsa a tejcsit. Így talán elkerülhető lenne a baba türelmetlenkedése. Esetleg szopik után még próbálj meg fejni egy kicsit (akkor is, ha nem jön), azzal is további tejtermelésre serkentve, hogy ne kelljen tartanod az elapadástól!
2011. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!