Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel indíthatom be a tejterme...

Mivel indíthatom be a tejtermelődést nagyon gyorsan? Azt hiszem elkezdett apadni a tejem. Ma egész nap a cicin lógott a picim, kb. óránként szopizunk amikor is mindkét cicit maximálisan lecsapolja a babám, ami egy órácskára elég neki.

Figyelt kérdés
Most hat és fél hetes. Most olvastam, hogy a homeos bogyót abba kellett volna hagyni, amikor beindult jobban a tej. Én meg már négy napja szedem. Attól lehet? Mit tehetek?
2009. febr. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Laktoherb tea, rántott leves, madártej. (valaki az alkoholmentes sörre esküszik, azt én nem próbáltam) Szoptatás után próbálj fejni, akkor is, ha csak egy kevéske jön össze. Tedd gyakran mellre a babát. Ezt ki kell tapasztalni: szoptatsz egy picit, aztán fejsz, és ha már nem tudsz többet fejni, akkor még add vissza a cicit a babádnak, nála jobban semmi sem szívja ki, és minél jobban kieszi, annál több termelődik. (ha éhes marad, akkor természetesen add neki oda a lefejt tejet is.) Sok sikert!
2009. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom, ne aggódj, ez a legfontosabb. Egy nap alatt nem történhet nagy baj! Nekem pl. az alkoholmentes sör jön be nagyon (Holsten). Reggelre már majd kidurran a cicim! De lehet, hogy csak éppen fejlődési ugrása van és néhány nap alatt beáll a tejtermelés a babód igényéhez! Én Urtica Urens ch5-öt is szedek, homeós bogyó és az elején hetekig ettem, nem csinált bajt. Volt tejem bőven, szóval szerintem nem attól lett kevesebb. Igyál sok folyadékot és aludj egy nagyot, sőt, holnap egész nap heveréssz a babóddal, lehet, hogy már holnapra semmi probléma nem lesz!


Sok sikert és boldog babázást!

2009. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam így és tápszerért rohantam egyből. Ne pánikolj. Most még nővérem babájának is én adok pótlást.

2009. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!