Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem éhes a foga miatt...

Ha nem éhes a foga miatt ébred éjszaka?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 6 hónapos, iszonyatosan rág mindent de a foga még nem törte át az ínyét én nem is látom, hogy jönne még. Szopizik, éjjel is eddig felébredt mindig jó párszor akkor adtam neki cicit, alig evett és aludt tovább. Az éjszaka nem adtam neki cicit, kipróbáltam tényleg az éhség miatt kel-e fel. Felébredt ugyanúgy, de nem sírt sosem inkább nyöszörgött kicsikét, megigazítottam és aludt is tovább. Csak fél6-kor adtam neki enni. Tehát tuti nem éhes, lehet a foga miatt ébredezik?Mit adhatok neki, hogy jobban aludjon? 2-től 3 hós koráig átaludta az éjszakát azóta nem.
2011. szept. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

a fogzás a legvalószínűbb, illetve nálunk a moszgásfejlődéskor, mielőtt mászni kezdett, akkor is volt ilyen, de akkor négykézlábazott a kiságyban, szóval nálad sztem a fogzás miatt lehet.

Kipróbálhatod a homeopátiás szereket, viburcol kúp, chamomilla, bekenheted az ínyét dentinox géllel, nekünk ez konkrétan az áttörés napján volt hasznos, mert puhította az ínyét, és ha nagyon sír mert annyira fáj neki, akkor adhatsz nurofent is. Nálunk igazából éjszaka ez használt, igaz hogy az én fiam akkor aludt ilyen rosszul, mielőtt áttört a fog, a köztes időkben nem, tehát ő a fájdalom miatt ébredt fel. Esetleg próbálhatod a borostyán nyakláncot is, van akinek segít, nálunk nem vált be.

2011. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Ha nem megterhelő neked, szoptathatod őt továbbra is éjjel, mert az anyatej is tartalmaz fájdalomcsillapító anyagokat!

Egyébként minden jó lehet, amit előttem írtak.

2011. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!