Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány helyről folyik a tejetek?

Hány helyről folyik a tejetek?

Figyelt kérdés
Nekem bal mellen 4-5, jobb mellen 6-7, de csak akkor ha még van benne bőven. Ahogy kevesebb van benne, a balból már csak 2, a jobbon szintén kb 2. Lehet, hogy ez kevés, és ezért sem ürülnek ki rendesen a mellemim? A babám a végét már otthagyja, strapás neki, de éhes marad, ezért pótolok... :/
2011. szept. 21. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha legközelebb megint fog kelleni (remélem nem) akkor tuti kipróbálom ezt a dr.brown-t. 1-es cumit adok neki, de látom én is, hogy ebből is könnyebben jön mint a ciciből. De attól függ egyébként, mert van hogy olyan jól elindul a tejleadó reflexem, hogy nem is szív a baba, csak nyel nagyokat. De ez akkor szokott csak lenni, amikor több türelme van szopizni és hagy nekem időt. Egyébként lehet, hogy a tejleadó reflexem sem az igazi.

A paraméterek anno úgy néztek ki, hogy 500-500-at hízott az első két hónapban, de tök sovány volt.

2011. szept. 25. 23:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Az miért kevés, mármint a 500 gramm hízás havi szinten?? Az én lányom mindig nagyjából fél kilót hízott havonta (11 hónapos koráig)


sz: 3590 gr, 56 cm

1h: 4330 gr

2h: 4980 gr

3h: 5470 gr, 64cm

4h: 5900 gr

5h: 6410 gr

6h: 6810 gr, 72cm

1év: 9650 gr, 81 cm

2011. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor a te babád nem volt valami dagi, inkább sovány volt nem? Az enyém most 6 hós pont, 8 kg, és 70 cm. És így sem mondanám kövérnek, pont normális kinézete van. De nagy baba azt mondják, hosszú.

Amikor elkezdtem neki adni tápit az azért volt, mert két orvos is egymástól független azt mondta, hogy "a gyerek éhezik" - ezt így ránézésre mondták. Tényleg nem volt rajta háj, hiába hízott fél kilókat, csak nyúlt. Amikor csípőszűrésen voltunk néztem a többi kisbabát, mindegyik pufika volt, az enyém meg nagyon nem. Az "éhezés" szó hallatán nagyon megijedtünk, akkor jött a tápszer. Ma már nem tudom megmondani, mi lett volna ha nem adok neki, és maradunk a csak cicizésnél. Passz.

2011. szept. 26. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!