Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor szoktattátok le az...

Mikor szoktattátok le az éjszakai evésről a babátokat és hogyan?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak kérlek, akik leszoktatták, és van tapasztalatuk! köszönöm!
2011. szept. 25. 07:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
most kezdeném majd el, amit az első babámmal végigjátszottam, a második most 5 hós. az első 6 hósan kapott este vacsira tejpépet, kicsivel később még rá is szopizott, és ekkor kezdtem észrevenni, hogy éjjel csak rutinból kel és alig eszik. 7 hónaposan már nem adtam neki éjszaka, köztünk aludt, odabújt hozzám mintha cicizne, de cumi volt a szájában, bőven jó volt neki :) 8 hónaposan már fel se ébredt éjjel, szerintem könnyen ment. a pici még nagyon eszik éjjel, látszik hogy éhes, ezért elkezdjük hozzátáplálni jövő héttől, akkor kb 2 hét hiányzik hoghy betöltse a 6 hónapot, nem izgat :) ő is kapni fogja a tejpépet este, remélem nála is beválik.
2011. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!