Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktattátok át a babátok...

Hogy szoktattátok át a babátokat ciciről a cumisüvegre?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb tejem van, de kis babám nem hajlandó bevenni a cumisüveget a szájába.Már próbáltam többféle tápszert, többféle cumit, de csak cici kell neki.
2010. jan. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen cumival próbáltad? Nekem avent 1-es van, és elfogadja. Ezt próbáltad már? Előbb utóbb el fogja fogadni. Persze elvileg ha többször teszed cicire több tej termelődik és visszahozható a tej mennyisége, általában. Próbálkozz az avent-tel, hátha beválik.

Minden jót kívánok!

2010. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mert én azt hallottam ha egy bizonyos ideig nem kap cumisüveget a baba később nem tanulja meg hogyan kell inni belőle. És nálunk tényleg nem is tudtak inni belőle. Mi poharaztunk. Nem volt könnyű pohárrból itatni de megoldottuk és ő is egyre ügyesebb lett.
2010. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kilenc hónapja csak szopizunk szinte, meg csőrösből és sima pohárból próbálgatjuk. Cumizni csak az első 4-5 héten tudott, aztán elfelejtette. Most már nem szoktatnám vissza...
2010. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nuk-ossal és babynova-val próbáltam, és 3 hónapos a babám. Most úgy néz ki vissza jött a tej, de kitudja meddig. Köszi a válaszokat!
2010. jan. 3. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám nem tudott cumis üvegből inni.Sehová nem tudtam magammal vinni tejet,mert nem ivott,még pohárbol sem.Mindennap probáltam itatni belölle,de csak rágta.Viszont vettem aventos tanuló poharat,pár nap és már iszik belölle.Drasztikus amit mondok,de szerintem ha éhes lesz,elfogja fogadni elöbb-utobb.Én ezt nem akartam alkalmazni.Ne rágodj ezen,nem fog elfogyni a tejed.Én mindig azt mondtam magamnak,csak 4hónapos koráig(nem tudom miért)tudjak szoptatni.És lassan 10hós,még mindig szopizik.Sokat görcsöltem én is és hittem nem elég a tejem,de késöbb rájöttem a természet tudja a dolgát,csak lazán.Még mindig ott lapul a fiókban az elsőnap kiváltott tápszer.Nekem ez biztonságot adott.
2010. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!