Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes Babám óránként enne,40...

5 hetes Babám óránként enne,40-60 percet van cicin! A tejcit nem szívja ki rendesen! Akkor most nem elég erős a tejem vagy nem tud rendesen szopizni? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok baba az első hetekben nagyon hosszú ideig szopizik és sűrűn, szinte egész nap a cicin lógnak. A tejed biztosan megfelelő, mert pontosan a te babád igényei szerint "készül". Emiatt kár aggódni. Tényleg lehet, hogy nem megfelelően szívja a cicit, rosszul van a szájában a bimbó. De az is megeshet, hogy éppen csak ilyen kis lustácska. Nagyon jó tanácsokat találsz az lll.hu honlapon és szoptatási tanácsadókkal is fel tudod venni ott a kapcsolatot, akik biztosan tudnak segíteni, akár el is mennek hozzátok, ha segítségre van szükséged. Minden jót Nektek!
2009. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hetes kor környékén van egy növekedési ugrás, amikor fokozottan igénylik a tejcsit. A cicid meg ekkor "készül fel" a nagyobb mennyiség előállítására. Szerintem ez lehet a megfejtés. Tedd rá amikor csak kéri. Az én babám 5-6 hetesen volt, hogy egy egész nap rajtam lógott. Csak feküdtünk egész nap az ágyban.
2009. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínűleg a 6 hetes átállásnál tartotok. + Ilyen a babád jelleme. Legnagyobb fiam ugyanezt csinálta, ma 5 évesen is egy órán keresztül ebédel. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal. És ami a fő: Bízz magadban. A te gyerekednek te vagy a legjobb! Még egy tipp: www.szoptassugyesen.hu
2009. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!